esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Όταν στο είπα μόνο που δεν γέλαγες :P

Να την ακούς την ΑΝούλα

Βρε χιονΑΝθρωπε ... εχεις πετυχει ξανα κλειδωμενη μνημη ???

Εστειλα PM στον saaya και δεν το πιστευε . Μου ειπε οτι κατι αλλο πρεπει να ειναι.

Το μονο που μενει ειναι η p5k3 του Πεππα .

Ρε Πεππιτο ... σε ψαχνω στο οφωνο και δεν απανταεις ... :D

Κανε μια μαγκια και ανοιξε τις cellshock και δεν τον κωδικο του EEPROM . Εχω γραψει στο XS . Κανε ενα post εκει και εσυ ... :que:...

Link to comment
Share on other sites

Sorry για πρίν είχα το κινητό στο δωμάτιο και δεν ακουγότανε στο σαλόνι ( έβλεπα ταινία :P ), αύριο κατά 99.9% θα είμαι στα Κ. Πατήσια στου Νίκου από τις 5 το απόγευμα και έπειτα, παίρνω μαζί την P5K3 Deluxe και δοκιμάζουμε αν μπορέσεις να έρθεις.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις κουραγιο να ριξεις μια ματια στο EEPROM της cellshock που φλασαρεις ????

Εχω ποσταρει το δικο μου στο XS . Θα ανοιξω και τις 1600 να δω τι κερατο φορανε.

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω πρίν την πέσω για ύπνο.

Αρκεί να έχω τα εργαλεία κάπου εύκαιρα γιατί αν θυμάμαι καλά ασφαλίζανε τις ψύκτρες με torx βίδες.

Ενα Τ8 χρειαζεται . Ανοιξα και τις 1600αρες ... και εχουν το ιδιο EEPROM .

Link to comment
Share on other sites

Ε είναι λίγο χειρότερος από του Andre ... Τουλάχιστον παίζει 32M @ 5300MHz++ ? :hehe: (σατανικό γέλιο :D) ...

Προς φοιτητές : Διάβασα pastelidi ότι πέρασες το πρώτο μάθημα, ωραίος :T:

Γιώργη (JC) η εξεταστική σας πήγε στις 2 του μήνα, wtf ? Πώς και δεν την χάσατε τελείως ?

Eμείς ξεκινήσαμε κανονικότατα, γράψαμε Μαθηματικά (ένα 8 χαλαρά το έχω, μπορεί και 8.5), γράψαμε Λογιστική (κάνα 6.5 έγραψα), αύριο γράφουμε ένα από τα πιο δύσκολα μαθήματα της σχολής όμως που με βλέπω να το χρωστάω για πολλά εξάμηνα (ΜακροΟικονομία :() ... Α και βγήκαν οι βαθμοί των εργασιών στους Υπολογιστές και πήρα 9 :P

O hipro πότε θα δώσει αποτελέσματα με i7 στο λαό ? :(

Link to comment
Share on other sites

Eρωτηση και οποιος ξερει απανταει:

Τι διαστάσεις εχει ο μεγαλυτερος και ο μικροτερος πυρηνας μιας κάρτας γραφικών ή συνήθως τι διαστάσεις έχουν οι πυρήνες μιας ΑΤΙ και μιας NVIDIA?

Link to comment
Share on other sites

Α και βγήκαν οι βαθμοί των εργασιών στους Υπολογιστές και πήρα 9 :P

Σα δε ντρεπεσαι 9 στους υπολογιστες....κριμα τι μαθαινεις τοσα χρονια....

Aυριο γραφω ΧΗΜΕΙΑ και ο θεος βοηθος....:P..

Link to comment
Share on other sites

Σα δε ντρεπεσαι 9 στους υπολογιστες....κριμα τι μαθαινεις τοσα χρονια....

Aυριο γραφω ΧΗΜΕΙΑ και ο θεος βοηθος....:P..

Φαντάσου έχω λέει και το ECDL :hehe: Ένα λάθος στο Excel έκανα στo sheet6 - regression ... Αυτό το Alpha με έφαγε :(

Kαλή επιτυχία μαν ! :T:

Εγώ να δω τί θα κάνω με την μάκρο ? :que:...

Link to comment
Share on other sites

3D πόσο τραβάει εκεί?

Πως να το δοκιμασω αυτο ??? Να βαλω αζωτο για να κραταω -80 ??:loveliness:.. :loveliness:..

Σε ενα μονοβαθμιο που τον εβαλα , βγαζει κανα 4400-4500 το 3dmark vantage . Οποτε ολα τα αλλα θα βγαινουν στα 4550-4600 .

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά ήμουν τόσο απελπισμένος με το αυριανό μάθημα, που ενώ είχα χρόνο για διάβασμα από την Τρίτη στις 11:30 το πρωί που τελείωσα την Λογιστική, θα ξεκινήσω σε λίγο :hehe:

Όλη μέρα εκτός σπιτιού ήμουν :D

Πως να το δοκιμασω αυτο ??? Να βαλω αζωτο για να κραταω -80 ??

Σε ενα μονοβαθμιο που τον εβαλα , βγαζει κανα 4400-4500 το 3dmark vantage . Οποτε ολα τα αλλα θα βγαινουν στα 4550-4600 .

Τουλάχιστον on air πάει καλά, μήπως και τον κρατήσεις για 24/7 ? Τί να πω πια, με αυτό το CB + i7 θέμα ... Είναι τόσοι λίγοι που απολαμβάνουν από -110 και κάτω που εκνευρίζεσαι :mad:

Ελπίζω το C1 stepping να είναι αισθητά καλύτερο ...

Link to comment
Share on other sites

@ plastis:

Μεγαλύτερο από αυτήν δεν παίζει:

http://www.beyond3d.com/images/reviews/g80-arch/board-naked-big.jpg

Κοντά στα 4x4cm πρέπει να είναι, όπως γρήγορα υπολόγισα (26.7cm είναι η κάρτα). Το GPU πάντως κάτω από το καπάκι, λένε ότι είναι 480mm², οπότε κοντά στα 2.1x2.1cm.

---

@ Stellaaaa

Γέμισέ το με πάγο ρε συ, ας πάει και -65, απλά να δεις :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now