esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

1. Πρέπει να μάθω ιταλικά αλλά τα ελληνικά είναι καλύτερα σίγουρα.

2. Όλα τα προηγούμενα NAI , εξελίχθηκαν σε ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ.

Voudas Pwned GoriLLas with K.O

2-0 με ένα Hit

LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0 LO lo L0 Lo lo lo lO l0 L0

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πούμε Δευτέρα πάλι guys !

Πάω να μάθω Ιταλικά (λέμε τώρα :hehe: )

Υπέυθυνο καθιστώ τον JC τον Gigaντοτεράστιο που είναι και τσιράκι της OCZ πλέον :hehe:

Ότι λέει σαν αρχηγός της αγγέλης να τον ακούτε !

Προσοχή στα φαντάσματα και τα blue ray :hehe:

Keep Boxing :T: Junior άυριο το review σου το σηκώνω :D

Soz for the dealy :(

Link to comment
Share on other sites

Ναι :hehe:

Την κάνω, μιάμιση ώρα είμαι στο νετ καφέ. Δεν αντέχω άλλο, πάω να δω καμιά ταινία στο WD TV (ωραία συσκευούλα.. ίσως να παίξει reviewδάκι :D)

Link to comment
Share on other sites

Ο γείτονας φταίει.. :P

Μου 'ταξαν 24άρα αν πάρω το Proficiency :P

Εγώ πήρα 2 proficiency πριν 3 χρόνια, και δεν μου πήραν τίποτα ... :P Ηθική ικανοποίηση λέει ... στο διάλα :hehe:

Kid αν περάσεις το preliminary με παραπάνω από 31/35 (guess who did it :):P) ΜΑΝΤΕΨΕ ... Άντε βρε θα σου κάνω δώρο μια σύνδεση Conn-X 2Mbps :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι :hehe:

Την κάνω, μιάμιση ώρα είμαι στο νετ καφέ. Δεν αντέχω άλλο, πάω να δω καμιά ταινία στο WD TV (ωραία συσκευούλα.. ίσως να παίξει reviewδάκι :D)

Ψιτ vaghida, τι κάνεις ? όλα καλά ?

[ δεν είναι λάθος το quote ]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να κάνω μια ερώτηση ? Καιρό τώρα (μήνες βασικά) παρατηρώ στο XS όσοι παίζουν με άζωτο να λένε για κάποιο sweet spot ... Δηλαδή, υποθέτουμε ότι ένας E8600 έχει CB στους -140*C, ωραία ? Αν θέλει τώρα π.χ. κάποιος να παίξει PiFast, ο κύριος στόχος δεν είναι να το σταθεροποιήσει κάπου κοντά στο CB ώστε να δώσει το maximum Vcore που μπορεί για να φθάσει και τα max benchable clocks ? Ή αυτό δεν είναι αναγκαίο να συμβαίνει ? Το sweet spot πώς δύναται να το βρει κανείς ?

Αφορμή μου ξαναδώθηκε για πολλοστή φορά, μετά από ένα post του pepinorang που είπε ότι ο συγκεκριμένος 940 είχε CB στους -161*C αλλά το sweet spot ήταν μεταξύ -130*C - -145*C ... BTW δείτε 32Μ efficiency σε αυτό το run του pepinorang ! ... No wonder ότι το cpu ήρθε από τον bob :hehe::D

32M-3.bmp

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Σου το πα και στο τηλ, μονο βλέποντας το hipro στο Amsterdam, αυτο το πραγμα το προσεξα - στους -150/155 το CPU δεν εβγαζε τα Pi, ο Γιωργος το αφησε να παει -135/140 και ξαναξεκίνησε. Φυσικά, το Pi εκεί βγήκε. Πρέπει όντως να παίζει κάποιο sweet spot σε κάθε CPU :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now