esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Και αν είναι 1,75 - 61 κιλά - 19 χρονών αλλά είναι κάπως έτσι..

Fugly-1721.jpg

τότε τι θα κάνεις? :D

Χαχαχαχα πού υπάρχει αυτή?Να ξέρουμε να αποφεύγουμε τα μέρη εκείνα...

Εγώ μιλάω για 1,70 περίπου 65-70 κιλά θα έλεγα 25 στα 26

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα πού υπάρχει αυτή?Να ξέρουμε να αποφεύγουμε τα μέρη εκείνα...

Εγώ μιλάω για 1,70 περίπου 65-70 κιλά θα έλεγα 25 στα 26

Να τη χαίρεσαι.

Δεν θα πάρω, ευχαριστώ. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Έκανα search στο Google για άσχημες γκόμενες για να δώσω το παράδειγμα με την άσχημη γκόμενα, και το google μέσα σε όλες τις άσχημες γκόμενες είχε και αυτές τις 2.. Τελικά καλά λένε ότι το Google είναι φίλος μας! :D

ngbbs4ef63434aae86.jpg

ngbbs4ef6463150ab8.jpg

Το όλο point της φωτογραφίας με την άσχημη γκόμενα είναι το "You cant afford me!" στο T-Shirt! :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Να τη χαίρεσαι.

Δεν θα πάρω, ευχαριστώ. :hehe:

Δεν υπάρχει περίπτωση να αφήσω κανέναν να την πλησιάσει ούτως ή άλλως η κοπέλα είναι κολητσίδα και αν κολλήσει δεν ξεκολλάει με τίποτα... Γύρω στα 50 τηλέφωνα μέσα σε 2 ώρες...ΘΑΝΑΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Έκανα search στο Google για άσχημες γκόμενες για να δώσω το παράδειγμα με την άσχημη γκόμενα, και το google μέσα σε όλες τις άσχημες γκόμενες είχε και αυτές τις 2.. Τελικά καλά λένε ότι το Google είναι φίλος μας! :D

ngbbs4ef63434aae86.jpg

ngbbs4ef6463150ab8.jpg

Το όλο point της φωτογραφίας με την άσχημη γκόμενα είναι το "You cant afford me!" στο T-Shirt! :hehe: :hehe:

Αν είναι έτσι οι άσχημες τότε θέλω και εγώ μία να μου σταλεί στο σπίτι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ε πρόσβαλε την άσχημα θα κλάψει κάνα 3 ωρο μετά θα νευριάσει μαζί σου γιατί δεν τις αξίζεις, θα θυμώσει κ δεν θα σε ξανα ενοχλήσει..όλες μα όλες οι γκόμενες είναι το ίδιο πράγμα όταν αρχίσεις κ τους ρίχνεις αντικείμενα όπως καντήλια...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ε πρόσβαλε την άσχημα θα κλάψει κάνα 3 ωρο μετά θα νευριάσει μαζί σου γιατί δεν τις αξίζεις, θα θυμώσει κ δεν θα σε ξανα ενοχλήσει..όλες μα όλες οι γκόμενες είναι το ίδιο πράγμα όταν αρχίσεις κ τους ρίχνεις αντικείμενα όπως καντήλια...:hehe:

αχαχαχαχ ωραιος

και αλλα πραγματα:loveliness:..:loveliness:..:loveliness:..:loveliness:..:loveliness:..

Link to comment
Share on other sites

Ε πρόσβαλε την άσχημα θα κλάψει κάνα 3 ωρο μετά θα νευριάσει μαζί σου γιατί δεν τις αξίζεις, θα θυμώσει κ δεν θα σε ξανα ενοχλήσει..όλες μα όλες οι γκόμενες είναι το ίδιο πράγμα όταν αρχίσεις κ τους ρίχνεις αντικείμενα όπως καντήλια...:hehe:

Σωστός!!!Ισχύει όντως!!!Το μόνο που αλλάζει είναι η διάρκεια κλάματος...Σε άλλες κρατάει 3 ώρες σε άλλες 3 μέρες...

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχ ωραιος

Thanks

Σωστός!!!Ισχύει όντως!!!Το μόνο που αλλάζει είναι η διάρκεια κλάματος...Σε άλλες κρατάει 3 ώρες σε άλλες 3 μέρες...

Γιατί δεν την παίρνεις να της πεις πόσο σε ενοχλεί αυτό που κάνει?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now