esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

εχει χαλασει το κουμπι plus ποτε δεν εβαζα τονους εκτος αν ειχα να γραψω κατι πιο επισημο που και παλι τους ξεχνουσα :P

εσυ δεν εισαι αρκετα επισημος για να βαλω τονους αρα το ενα φερνει τ'αλλο.

Link to comment
Share on other sites

εχει χαλασει το κουμπι plus ποτε δεν εβαζα τονους εκτος αν ειχα να γραψω κατι πιο επισημο που και παλι τους ξεχνουσα :P

εσυ δεν εισαι αρκετα επισημος για να βαλω τονους αρα το ενα φερνει τ'αλλο.

5-albums76-picture22223.jpg

Link to comment
Share on other sites

ρε μλκ, εγώ έδινα Αρχές Οικονομίας σε ΤΕΙ πληροφορικής και εσύ έδινες MySQL στο πανεπιστήμιο Οικονομικών?

Ναι ήταν το μάθημα ΕΒΔΟ100 (Εισαγωγή στις Σχεσιακές Βάσεις Δεδομένων για Οικονομολόγους) και είναι από τα μαθήματα επιλογής στον τομέα των Υπολογιστών που έχουμε. Τώρα τον έχω τελειώσει όλο: Υπολογιστές Ι (excel & mathematica), Υπολογιστές II (SPSS Statistics & Eviews), Υπολογιστές III (Εφαρμογές Οικονομετρίας) και το ΕΒΔΟ.

Τα λέμε αύριο, ελπίζω να έχω καλά νέα από την Μάκρο 2.

πλακα κανω,νταξει.λογικα θα τα περασω ολα απλα οχι με καλους βαθμους εκτος απο 1-2 φανταζομαι θα καταφερω να γραψω ενα 7-8 τουλαχιστον.τα χω βρει μπαστουνια παντως..καλη επιτυχια σε οσους δινουν!

Ε νταξ μια χαρά είσαι, αφού τα περνάς όλα, δώσε πόνο :hehe:

Have fun! Well met.

Έμαθες και το Well met τρομάρα σου :hehe:

Τι θες ρε happy medium? :hehe:

Συγχαρητήρια για τα 3000 posts. Λίγο ακόμα και με φτάνεις happy medium μικρέ 3DMark Vantage με το απόλυτο Windows 8.1 tweak που σου δίνει 25 χιλιάδες πόντους :hehe::hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια για τα 3000 posts. Λίγο ακόμα και με φτάνεις happy medium μικρέ 3DMark Vantage με το απόλυτο Windows 8.1 tweak που σου δίνει 25 χιλιάδες πόντους

fdsa.JPG

Εγώ φταίω που πίνει ναρκωτικά το vantage στα 7? :hehe: Ναι!! 3000 posts!!!!

fdsa.JPG

fdsa.JPG

fdsa.JPG.2e0c4a25cae1221e3c87f60819147b8

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now