esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλώς τα παιδιά των report που ζητάνε ban για όποιους δεν συμπαθούν!

gorilla αν αυτό ήταν προσπάθεια τρολλιν, ήταν ανεπιτυχές! Αν όμως το έγραψες σοβαρά, εγώ τουλάχιστον δεν γράφω για καβλ*** στο φόρουμ!

Επίσης, εγώ γενικά δεν έχω αντιπάθειες προς άτομα που δεν γνωρίζω προσωπικά, εκτός από την συγκεκριμένη εξαίρεση η οποία ομολογουμένως είναι καθολικά αντιπαθητική!

Edited by Astalavista
Bad language
Link to comment
Share on other sites

gorilla αν αυτό ήταν προσπάθεια τρολλιν, ήταν ανεπιτυχές! Αν όμως το έγραψες σοβαρά, εγώ τουλάχιστον δεν γράφω για καβλιά στο φόρουμ!

Επίσης, εγώ γενικά δεν έχω αντιπάθειες προς άτομα που δεν γνωρίζω προσωπικά, εκτός από την συγκεκριμένη εξαίρεση η οποία ομολογουμένως είναι καθολικά αντιπαθητική!

Ούτε αυτός στο έγραψε ειδικά για εσένα...το έγραψε γενικά!

Συμφωνώ πως δεν έιναι ωραία λέξη...το ίδιο έιναι και οι λέξεις όπως: μαλακία/γάμησε το/ για τον πούτσο κτλ κτλ κτλ.

Λέξεις τις οποίες ακούμε πολύ συχνά - συνήθως για προϊόντα - και κάνουμε edit ώπου τις βλέπουμε.

Θα έπρεπε να σας banάρω όλους όσους γράφετε τέτοια λοιπόν?

Για το συγκεκριμένο άτομο, σε οδηγεί η αντιπάθεια σου ως προς αυτό...για τους υπόλοιπους δεν σε οδηγεί τίποτα?

Link to comment
Share on other sites

Ούτε αυτός στο έγραψε ειδικά για εσένα...το έγραψε γενικά!

είναι προσβλητικός ο τρόπος του και πίστεψε πολλές φορές τον έχω κάνει ingore όπως και εσύ άλλωστε!

Για το συγκεκριμένο άτομο, σε οδηγεί η αντιπάθεια σου ως προς αυτό...για τους υπόλοιπους δεν σε οδηγεί τίποτα?

τι ακριβώς θες να πεις?

sorry για το bad language asta θα το λέω kavleri πλέον αφού είναι οκ!

Link to comment
Share on other sites

είναι προσβλητικός ο τρόπος του και πίστεψε πολλές φορές τον έχω κάνει ingore όπως και εσύ άλλωστε!

τι ακριβώς θες να πεις?

sorry για το bad language asta θα το λέω kavleri πλέον αφού είναι οκ!

Εγώ δεν τον κάνω ignore...κανέναν δεν κάνω ignore! Αλλά δεν τον αντιπαθώ και δεν βλέπω τα post του όπως εσύ.

Τι θέλω να πώ? Θέλεις πραγματικά να στο ξαναεξηγήσω?

Σου λέω πως επειδή τον αντιπαθείς, ότι γράφει το βλέπει αλλιώς.

Άμα έγραφε ο κολλητός σου ο Nord για καυλιά θα έκανες report και θα ζητούσες ban ή όχι?

Ρε φίλε, ούτε το kavleri έιναι οκ, ούτε το μ@λ@κια είναι οκ, ούτε το για τον π00τσο είναι οκ.

Μην παίζεις με τις λέξεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν τον κάνω ignore...κανέναν δεν κάνω ignore! Αλλά δεν τον αντιπαθώ και δεν βλέπω τα post του όπως εσύ.

Τι θέλω να πώ? Θέλεις πραγματικά να στο ξαναεξηγήσω?

Σου λέω πως επειδή τον αντιπαθείς, ότι γράφει το βλέπει αλλιώς.

Άμα έγραφε ο κολλητός σου ο Nord για καυλιά θα έκανες report και θα ζητούσες ban ή όχι?

Ρε φίλε, ούτε το kavleri έιναι οκ, ούτε το μ@λ@κια είναι οκ, ούτε το για τον π00τσο είναι οκ.

Μην παίζεις με τις λέξεις.

ο κολλητός μου ο nord δεν θα έγραφε για καυλιά και το ξέρεις πολύ καλά! Αν όμως υπήρχε περίπτωση να γράψει δεν ξέρω τι θα έκανα (και δεν θα κάτσω να σκεφτώ τι θα έκανα για κάποιο υποθετικό σενάριο)

Μπορεί να το βλέπω διαφορετικά όπως λες γιατί τον αντιπαθώ αλλά αυτό που βγαίνει προς τα έξω ξέρεις τι είναι? ότι το φόρουμ είναι μπάτε σκύλοι αλέστε!

Εγώ πάντως από την συμπεριφορά και χαλαρότητα του team είδα ότι το Kavleri είναι οκ!

Δεν σου κάνω επίθεση Βασίλη! Σου εκφράζω τις απόψεις μου για το θέμα που εσύ έθιξες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now