esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σπέρααααααα :D

Θέλει κανείς να του δώσω να διαβάσει Οικονομετρία;

//BTW: Το laptop μου έχει σοβαρά προβλήματα θερμοκρασιών... :whip: Firefox με τρία tabs ανοικτά και το avg να τρέχει diagnostic test...

4614b5708749897e.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν χρειαζόταν το πρόγραμμα. Το καταλαβαίνεις ακουστικά. Όποτε ζορίζεται αρχίζει να σβουρίζει σαν τρελός ο ανεμιστήρας και από την πλευρά του εξαερισμού μπορείς να ζεστάνεις και πατατούλες.

Link to comment
Share on other sites

Άνοιξε το και άλλαξε πάστα στο ανεμηστηράκι....Αλλιώς το πας για servise, όπως είχα κάνει και εγώ....;) Και μένα έκλεινε λόγω θερμοκρασίας και το πήγα και άλλαξαν το φουρφούρι....:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι τόσο εύκολο να αλλάξεις πάστα στα HP... Μιλάμε τα laptop τους είναι τόσο κουραστικά στο άνοιγμα, λες και θέλουν να βασανίζουν τον κοσμάκι... Άνοιξα ένα τα Χριστούγεννα (ενός φίλου) και μας έβγαλε την Παναγία. Από ότι βλέπω όμως, κατά 'κει πάμε.

Link to comment
Share on other sites

Η 1η φωτό είναι όταν έκλεισα τον Φίφη μετά από λίγο browsing (+youtube HD κλπ). Η 2η είναι "τραβηγμένη" 1 λεπτό μετά και η 3η 10 λεπτά αργότερα από τη 2η. Με ανοιχτό το καπάκι ε..

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Πάντως χθες ήταν πιο ζεστό, περίεργο.. Από περιέργεια το 'βαλα να τρέξει LinX, σε μισό λεπτό έκανε shutdown..

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι το έπιασε... Δεν κλείνει τώρα, αρνείται πεισματικά. Του έβαλα να τρέχει Linx και SuperPi 32M (έβγαλε το initial value σε 2 λεπτά και 46 δεπτερόλεπτα αντί για 17 δεπτερόλεπτα που το κάνει κανονικά) και 3DMark2001 SE Nature Test (το έβγαλε! 12.8FPS) και wPrime (κόλλησε πριν καν ανοίξει) και PiFast (τέλειωσε μόνο το 6o step) και δεν κλείνει. Max 80 βαθμοί.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now