esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

εμεις τι να πουμε με το σχολειο ρααα!εχουμε τον καθε μην πω τι να μας λεει οτι του κατεβει.. :P μια βρομαει,ο αλλος ειναι χαζος(μαθηματικος οποτε βραστα :P ), και ειμαι και πρωτο θρανιο σε μια ταξη που χωραει 10 θρανια.Εχουνε χωρισει τις ταξεις στη μεση επειδη 20 χρονια ο δημος δεν μπορει να φτιαξει ενα σχολειο(δεν μενω και κεντρο να πεις οτι δεν εχει λεφτα.βορεια προαστια ειμαι..χωρις αυτο να σημαινει κατι.)σορρυ που ξεσπασα αλλα δεν αντεχω αλλο :P

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που κάνει όμως το Πλαίσιο Βασίλη είναι σαν να του πάμε εμείς στο RMA μνήμες JetRam με φορεμένες ψύκτρες από Corsair Dominator GT...

Μην προσπαθείς με τόσο πείσμα να υπερασπιστείς το Πλαίσιο σε θέματα που είναι απολύτως λάθος το Πλαίσιο, εκτός και αν έγινες ιδιοκτήτης ή μεγαλομέτοχος δεν αξίζει ούτε είσαι υποχρεωμένος.

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνει ωρέ? Σε τι ακριβώς αναφέρεσε ?

Δεν το υπερασπίζομαι Billy, απλά μιλάω εκ των έσω.

Τώρα για το τι γράφετε στα Forum κτλ το βλέπεις και εσύ το ποιον του καθενός.

Άλλος έιναι καράβλαχος και επειδή βρήκε 480 με 100? θέλει να πάρει αυτό το πράγμα με 100? και άλλος το κατανοέι. Τσπ . . .

PS. Ξέρεις πόσα κιτ τέτοια που λές έχουμε παραλάβει ?

Ξέρεις πόσους δίσκους εξωτερικούς έχουμε που και καλά έιναι χαλασμένος 2TB και μέσα έχει 80άρη IDE ?

Εσύ το κάνεις? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγοράζω εγω εξωτερικούς δίσκους, ούτε RAM ( αν και τώρα με βλέπω να αναγκάζομαι να αγοράσω για πρώτη φορά μετά από καιρό RAM, αλλά μάλλον από αγγελίες, αφού θέλω Elpida Hyper που δεν υπάρχει καινούργιο σαν κιτ στην αγορά ) :D

Το typo σε τιμή το συγχωρώ ( εκτός και αν γίνεται αρκετά συχνά και σε αρκετά προϊόντα, πόσες φορές να γίνει το λάθος... press ok to confirm δεν έχει πριν γίνει αλλαγή στο SAP ? ).

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία πόσες φορές έχει γίνει Typo ?

Απλά υπάρχει μια συνθήκη τελευταία που λεεί

If "Wrong Price" then "Bye Bye"

Chances till game over "1"

Τελος πάντων . . . άμα θές να σου βρώ 6GB Kit 2133 Adata πέςμου γιατί έχω 3kitέυκαιρα . . .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now