esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

εχω βαλει κατω τον χαρτη και βλεπω πως η αποσταση ειναι 2 τσιγαρα δρομος!!:P:p

ψησου!!!μονο αν ειναι να bencharουμε τα κινητα ενημερωστε με να βαλω την καλη ρομ!!!!!:P:p:p

'Οχι ρε Πάνο δυστυχώς... :( Κι εσείς κανονίσατε Πέμπτη που δεν μπορούσα να μείνω με τίποτα. Μέχρι και σήμερα το βράδυ πχ καθόμουνα άμα ήταν, αλλά μέχρι αύριο δεν γινόταν. Δεν πειράζει. Θα είμαι κι εγώ εκεί. Σίγουρα θα λέει μλκίες για μένα ο Νορντ οπότε θα είμαι στην παρέα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Samsung galaxy 550

HTC Wildfire S

ZTE Racer

Sony XPeria X8

Nokia C5-03

Μου ηρθε επιδοτηση για αυτα τα κινητα... πιο λετε να παρω για να το ξαναπουλισω?

Με μια γρηγορη ματια ειδα οτι το ΗΤC πιανει τα περσιοτερα στα 230 ευρω.

τι λετε?

Επίσης, ξέρει κανείς κάνα καλό μέρος για επισκευή HTC με ραγισμένη οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Samsung galaxy 550

HTC Wildfire S

ZTE Racer

Sony XPeria X8

Nokia C5-03

Μου ηρθε επιδοτηση για αυτα τα κινητα... πιο λετε να παρω για να το ξαναπουλισω?

Με μια γρηγορη ματια ειδα οτι το ΗΤC πιανει τα περσιοτερα στα 230 ευρω.

τι λετε?

Me mia grhgori matai eida oti to HTC aksizei ta perisotera. sta 240+ Euro...

Αν είναι εταιρία που έχει το πλαίσιο ( αν θυμάμαι καλά έχει Cosmote & Vodafone ) μπορείς αντί να πάρεις κινητό με την επιδότηση να την χρησιμοποιήσεις ως πιστωτικό και να πάρεις ότι θες από κατάστημα Πλαίσιο.

Link to comment
Share on other sites

αληθεια? cosmote εχω.... αλλα εκανα αμφισβητηση το ποσο που δωσανε αρχικα για επιδοτηση, και μου ειπαν οτι θα με παρουν να μου πουνε σημερα ποσο εξτρα θα παρω.

ωστε λετε πλαισιο και κανα ΗW ε?

Link to comment
Share on other sites

αληθεια? cosmote εχω.... αλλα εκανα αμφισβητηση το ποσο που δωσανε αρχικα για επιδοτηση, και μου ειπαν οτι θα με παρουν να μου πουνε σημερα ποσο εξτρα θα παρω.

ωστε λετε πλαισιο και κανα ΗW ε?

Αν σου δώσουνε πάλι λίγα, κάνε online μια αίτηση φορητότητας στην Vodafone ( δεν θα την ολοκληρώσεις, don't worry ).

Σε λιγότερο από μια μέρα συνήθως η Cosmote θα σε πάρει να ρωτήσει γιατί φεύγεις.

Πες δεν είμαι ικανοποιημένος από την επιδότηση, και πες τους τάχα μου ότι η Vodafone σου δίνει 300 ευρώ.

Θα τσιμπήσεις εύκολα 350-400 ευρώ από την Cosmo έτσι ;)

Link to comment
Share on other sites

300-400 δεν ειναι λιγο πολλα!? λολ... παγιο εχω 60αρι...

Όσο πολλά και τρελλό σου ακούγεται, αν ακολουθήσεις την τακτική που σου έγραψα, θα τα πάρεις.

Πολλά δεν είναι αν το πάρεις με τα παγκόσμια δεδομένα ( η Vodafone στην Ολλανδία π.χ. σου δίνει HTC Sensation [ 549 euro ολοκαίνουργια συσκευή ] τζαμπέ, δίχως να πληρώσεις το παραμικρό, και όλα αυτά σε πρόγραμμα των 19.75 ευρώ, με 250 ή 275 λεπτά ομιλίας + unlimited πρός Vodafone + 1GB 3G internet + κάμποσα free sms ).

Επίκαιρο το post σου, τις τελευταίες 15 μέρες με έχουνε πάρει 4-5 φορές από την Cosmote ( διαφορετικές κυρίες ), με θέλουνε πολύ να πάω στην Cosmote φαίνεται :P

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κάθεται στο στρατόπεδο και αύριο του δίνουν φίλο πορείας και φεύγει στα καπάκια...

Οποτε δεν έχει καφέ kardia μου

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε, θα τα κανονιαω ολα, worry not!

Υπαρχει πουθενα κανενα μαγαζι που αγοραζει

Κοκουναρια; Ξερει κανεις;

Ναι αμέ!! Κοίτα ψηλά...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now