GoriLLakoS

Dual Britannia - Union Jack Limited Edition Crucial Modules !

Recommended Posts

[WRAPLEFT]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4649d0abbb4c98f.jpg[/WRAPLEFT]Ποιος έιπε πώς οι μνήμες είναι μόνο για να κάνουν την δουλειά τους και να είναι κλειστές μέσα σε ένα κουτί μέρα νύχτα, επεξεργάζοντας και μεταφέροντας δεδομένα? Φαίνεται πώς το marketing team της Crucial (Lexar πλέον) έχει άλλη άποψη για τις μνήμες, κάπως πιο ρετρό και δημιούργησαν 2 συλλεκτικά κιτ των 2 & 4GB στα 800MHz αλλά αντί να είναι "γυμνές" ή "ντυμένες" με τα κλασσικά heatspreaders τους, τα έχουν ντύσει με την σημαία της Αγγλίας και τις ονομάζουν Union Jack Limited Edition Modules !

549e35fefbea8f.jpg

Ενδιαφέρεστε να τις αποκτήσετε και εσέις ? Δείτε τις

εδώ . . .

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ο λόγος να αγοράσεις κάτι ως συλλεκτικό όταν είναι θέμα χρόνου (πολύ μικρού μάλιστα) να το αλλάξεις με κάτι καλύτερο? :P

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι τελική περίοδος που η DDr2 είναι ακόμα φθηνές στην αγορά, και υπάρχουν πάρα πολλοι που έχουν συστήματα που λειτουργούν με αυτές και δεν θα το αλλάξουν και πολύ σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Απλά είναι τελική περίοδος που η DDr2 είναι ακόμα φθηνές στην αγορά, και υπάρχουν πάρα πολλοι που έχουν συστήματα που λειτουργούν με αυτές και δεν θα το αλλάξουν και πολύ σύντομα.

Χεχ, μάλλον δίνουμε διαφορετική έκταση στην έννοια "συλλεκτικό".

Και 10 χρόνια να τις κρατήσει κάποιος, δεν γίνεται να έχουν συλλεκτική αξία. :-)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα μόνο και μόνο επειδή μου αρέσουν τα hs και όχι, δεν θα τα βάλω ποτέ σε pc.

Απλά τις πήρα για να κάνω την πάυλα μου :)

Και για μπρελόκ, και για τοίχο και για το αμάξι καλές έιναι :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now