Xzibit

Windows Vista 64bit Vs Windows 7 64bit

Recommended Posts

Έχω την μητρική Gigabyte P35C-DS3R και δεν με πειράζει αν δεν είναι συμβατή με τα Windows 7 απλώς σας δίνω ένα link από το site της Gigabyte που δεν αναφέρει το chipset που έχω και θέλω να μου πείτε την γνώμη σας αν ισχύει σίγουρα ότι δεν είναι συμβατή.

http://www.gigabyte.com.tw/FileList/WebPage/mb_090522_windows7/tech_090522_windows7_models.htm

Αυτό το ρωτάω γιατί πρόσφατα πήρα τον Mάιο Windows Vista 64bit και θέλω την γνώμη σας αν έκανα καλά γιατί σε μερικούς μήνες κυκλοφορούν τα 7.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι έκανα καλά που πήρα τα windows vista 64bit ή έπρεπε να περιμένω τα Windows 7 (64bit) που βγαίνουν σε λίγους μήνες;

Μέχρι και να τα πουλήσω σκέφτομαι.

Ποιά είναι η γνώμη σου να βάλω τα vista 64bit τώρα και στο μέλλον τα 7 ή να περιμένω προσπαθώντας να πουλήσω τα vista;

Link to comment
Share on other sites

Eγώ σε G31 είμαι με windows 7 και δεν έχω πρόβλημα...

Μόλις δουλέψεις λίγο τα 7, το σίγουρο είναι ότι θα ξεχάσεις τα vista....

Kατέβασε από την MS την RC των windows 7 και δες τα πως είναι, εννοώ να τα δουλέψεις....και μετά αποφασίζεις....

Link to comment
Share on other sites

Ότι τα 7 θα είναι καλύτερα από τα Vista σε συμπεριφορά, αυτό πλέον αρχίζει να γίνεται σχεδόν σίγουρο. Ο κόσμος που τα έχει δοκιμάσει τα θεωρεί από λίγο έως και σαφέστατα ανώτερα. Κατ' εμέ αν δεν μπορέσεις να τα πουλήσεις, κράτα τα για το "trade" που λογικά θα κάνει η MS, δίνοντάς σου κάποια έκπτωση για τα 7.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now