Jim@kiS

Που ειναι το EVGA class ΟΕΟ!!!

Recommended Posts

Άμα κατάλαβα καλά μιλάε για την Classified; Απλώς στην Ελλάδα το πλαισιο που έφερνε του τελείωσε και θα ξαναφέρει τέλος του μήνα......έχει πολύ ζήτηση η συγκεκριμένη mobo....

Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ παρεξηγήθηκα. :hehe:

Όταν έρθεις Χανιά ( όπου να 'ναι δεν έρχεσαι; ), θα πάμε για καφέ και μετά για μπύρες και δεν ακούω κουβέντα έτσι; Αλλιώς θα παρεξηγήσω κι άλλο :P

P.S. Ορίστε σου δίνω την χαρά να με quot-άρεις για το 888ό σου post :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Όχι εγώ παρεξηγήθηκα. :hehe:

Όταν έρθεις Χανιά ( όπου να 'ναι δεν έρχεσαι; ), θα πάμε για καφέ και μετά για μπύρες και δεν ακούω κουβέντα έτσι; Αλλιώς θα παρεξηγήσω κι άλλο :P

P.S. Ορίστε σου δίνω την χαρά να με quot-άρεις για το 888ό σου post :hysterical:

εεεε ναι λοιπόν quote και post No.888:hehe: To 8 είναι το τυχερό των Κινέεζων:D

Δεν σου απαντάω όμως :harhar:για να μην βγουν βόλτα τα ζαμπόν(spam:D):hehe:

Το θέμα είναι άλλο, πολλοί θέλουν την Classi, αλλά στο Ελλάντα δεν έχει απόθεμα....Τι να λέμε τώρα τα πάντα όλα.....Στην Ρωσσία ακόμα δεν έχει πάει καν Classi, τουλάχιστον εδώ την είδαμε και λίγο:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σελω classi

Θα παίξεις με ξηρό πάγο / άζωτο φαντάζομαι ε ?

Γιατί σε οποιαδήποτε άλλη περίπτωση απλώς χαραμίζεις ένα σημαντικό ποσό δίχως λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Ακούω κάτι πράγματα και εγώ εξωφρενικά. HTPC λέει ... γιατί αυτή???, πάρτε μια mobo των 50? να κάνετε την δουλειά σας ωρεεε. Ηometheater PC, LAN Party PC και κάτι τέτοια (EVGA PR) :D

Πάνε και παίρνουν απλοί χρήστες που ασχολούνται με 24/7 overclocking (ούτε καν benchmarking) τέτοιες μητρικές και μετά παραπονιούνται ότι δεν μπορούν να τις δουλέψουν καλά, το BIOS είναι πολύπλοκο κ.τ.λ :(

Link to comment
Share on other sites

υδροψυξη chipset , vga , αερας memory , αζωτο cpu (βρηκα σπονσορες εδω οπως επισης και ενα καλουλι εργαστηριακι)

Sorry για την αδιάκριτη ερώτηση, αλλά ποιος σου προσέφερε sponsoring ενώ δεν έχεις μάθει να bench-άρεις ακόμα ... ; :que:...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now