ghost

Με ποιον τρόπο μπορείτε να κερδίσετε επάξια LifeBan !

Recommended Posts

Εχεiς καταλαβει τι ρωταει το θεμα του thread?

Φυσικα αν ηξερα τι κοπαδι κατευθυνομενο εισαστε δεν θα εκανα ποτε το κοπο να γραφω εδω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι...Μονό για αυτό δεν έχεις ρωτήσει όμως.:D

Στα πρώτα ποστ όλοι σου λέγαμε ότι όσο πιο ζέστη βγαίνει από το τροφοδοτικό τόσο το καλύτερο.

Συνεχίζεις και ρωτάς το ίδιο...Μετά το πήγες στους ανεμηστήρες και έγινε αυτό το μπάχαλο, μιας

και δεν δέχεσαι τις γνώσεις και τις γνώμες όλων των άλλων;)

Οπότε αφού τα ξέρεις όλα αυτά τις ρωτάς??:D

Link to comment
Share on other sites

Who u gonna call?

ghostbusters-music-video.gif

:hehe::hehe::hehe:

Σοβαρά ρε μαν, κάθε φορά τα ίδια κάνεις.

Στο thread με τους σκληρούς δίσκους μόνο διατριβή δεν κάναμε για να σου εξηγήσουμε τα άκυρα που πίστευες για τα SATA πρωτόκολλα και το Burst Rate.

Στο thread με το HDMI τα ίδια.

Εδώ μας λες ότι υπάρχουν δύο ξεκάθαρα διαφορετικά είδη ανεμιστήρων (intake/exhaust), για τα οποία λες ότι υπάρχει "αφθονία" πληροφοριών στο διαδίκτυο, αρνούμενος σχεδόν να αποδεχθείς το πολύ απλό "γύρνα τον ανεμιστήρα από την άλλη", λέγοντας και τον κακόμοιρο χρήστη που το πόσταρε "κάθε άσχετο".

Στο TheLab ακούω ότι ξεσήκωσες τον Chosenά.

Μήπως θα πρεπε κάποια στιγμή να καταλάβεις ότι εσύ έχεις το πρόβλημα και να προσπαθήσεις να το λύσεις? Όλοι άδικο - εσύ δίκιο, κάτι πάει στραβά.

Α ξέχασα, είμαι troll :hehe: Στο TheLab με τηλεπάθεια πόσταρα μέσω Ιρλανδίας :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια κοψτε τη πρωινη γιατι εχει γινει το μυαλο σας πουρες (αυτο που δεν εχετε). Αφου ειστε ασχετοι, κανετε και τους εξυπνους? Βουρλααα... :-)))

Η ξεφτιλα σας ειναι οτι ενα troll σας κατευθυνει και δινει το συνθημα (jc_denton) κι εσεις ακολουθειτε σα βοδια...

DoubleFacePalm.jpg

Γαμώτο μου δεν έχω και κανένα εύκαιρο τηλέφωνο ψυχολόγου να σου προτείνω να πας :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αδερφέ....

Φυσικά και την διαφορά μόνο το δικό σου το μυαλό την έχει καταλάβει ή έστω

την έχει επινοήσει, μιας και ακόμα δεν έχει δώσει λινκ που να περιγράφεται η διαφορά intake/exhaust fans.

ΌΧΙ εικόνα, αλλά λινκ;)

Μηπως θες και link για το οτι η γη ειναι στρογγυλη?

Βαριεσαι να χρησιμοποιησεις το google? Aπο κει θα μαθεις πολλα και γιαυτο και για αλλα θεματα. Αν καθεσαι τωρα και ακους τον καθε ξιπασμενο denton, σωθηκες.

....Σύμφωνα να τις εικόνες που μας έχεις δείξει πιο μπροστά οι exhaust χάνουν σε prm σε σχέση με τους intake.

Εγώ βάζω, σαν άσχετος, βάζω 4 ίδιους δυνατούς και στα @@ μου ο θόρυβος:)

Ποιος από τους 2 μας κερδίζει σε καλύτερο airflow???

Κανεις και παραπληροφορηση... ποιος σου ειπε οτι οι exhaust εχουν μικροτερα prm? Ο 500ρης που σου εδειξα ειναι ο πιο χαμηλος/ησυχος της αγορας, δε σημαινει οτι ολοι ειναι ετσι, 500ρηδες...

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει οι sebring είναι οι καλύτερες exhaust ενώ η injen κάνει τα καλύτερρα intake.Ειδικά στα Ιαπωνικά δίνουν φτερά...Δεν ξέρω αν είναι αθόρυβα όμως.Οι sebring που βάζαμε στα παπιά κάνανε θόρυβο...

Υ.Γ. όλα τα παραπάνω τα πιστοποιούν:

-το google

-τα ΚΕΠ της γειτονιάς μου

-Ο ξιπασμένος

-ο captain kirk

-ο αδερφός μου που έφαγε τα νιάτα του στα μηχανάκια

-ο χορευταράς με το crypton

Link to comment
Share on other sites

Κανεις και παραπληροφορηση... ποιος σου ειπε οτι οι exhaust εχουν μικροτερα prm? Ο 500ρης που σου εδειξα ειναι ο πιο χαμηλος/ησυχος της αγορας, δε σημαινει οτι ολοι ειναι ετσι, 500ρηδες...

:hehe::hehe::hehe::hehe:

:loveliness:..

Κανεις και παραπληροφόρηση.Rpm λέγονται.:hehe::hehe:

Υ.Γ. όλα τα παραπάνω τα πιστοποιούν:

-το google

-τα ΚΕΠ της γειτονιάς μου

-Ο ξιπασμένος

-ο captain kirk

-ο αδερφός μου που έφαγε τα νιάτα του στα μηχανάκια

-ο χορευταράς με το crypton

-Ξέχασες τον Blower :)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς καταλαβαίνεις ότι γίνεσαι εριστικός και δίνεις αφορμές σε όλους μας να στη λέμε;)

Στο θέμα μας, ότι θυμάσαι χαίρεσαι:D

Η πρώτη δουλειά που κάνει ο καθένας πριν μιλήσει, είναι να ψάξει στο google να διαστραυρώσει

τις πληροφορίες. Πως γίνεται κανείς από όλους μας να μην έχει βρει έστω ένα site που να λέγεται

ότι υπάρχει η διαφορά μεταξύ των ανεμηστήρων, είναι δικό μας πρόβλημα:D

Για αυτό σου ζητάμε να δείξεις το λινκ που τα έμαθες εσύ αυτά, ώστε να γίνουμε και μεις

καλύτεροι:P:p

Edit// Αντώνη που να δεις τι κάνουν και οι motorsport...ειδικά αν έχεις βγάλει και τα διαφράγματα από το εσωτερικό της μπούκας:):)

Link to comment
Share on other sites

ειναι ο ιδιος τυπος που σε κουτακι με ενα ανεμιστηρα και undervolted amd cpu Καλοκαιριατικο ειχε 22 βαθμους στο CPU.

JC αν θελεις σου δινω links με τα αντιστοιχα θεματα που εκανε τις ιδιες και χειροτερες αηδιες στο λαμπη.

Ο ιδιος κανει εντωμεταξυ το ιδιο πραγμα σε ολα σχεδον τα τεχνολογικα site.

Τετοιο loser και no lifer πρωτη φορα βλεπω.

τωρα που ξερεις τι κατευθυνομενο κοπαδι ειμαστε δεν παιρνεις τον πουλο απο μονος σου να ησυχασει ο κοσμος?

Link to comment
Share on other sites

Edit// Αντώνη που να δεις τι κάνουν και οι motorsport...ειδικά αν έχεις βγάλει και τα διαφράγματα από το εσωτερικό της μπούκας:):)

Έχουμε motorsport σε yamaha townmate 80άρη στο χωριό!!!!.....Άλλη αίσθηση:D

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε motorsport σε yamaha townmate 80άρη στο χωριό!!!!.....Άλλη αίσθηση:D

Έχω townmate με 52mm πιστόνι από crypton με την εν λόγω motorsport:D:D

Sorry για το offtopic ghost:)

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που το βλέπω μετά κλαίω απο τα γέλια :(....

ontopic: Αυτός με τον amd στους 22 δεν ρωτούσε και για τον θόρυβο που κάνουν οι ssd ή έχω μπερδευτεί? :$..

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά που το βλέπω μετά κλαίω απο τα γέλια :(....

ontopic: Αυτός με τον amd στους 22 δεν ρωτούσε και για τον θόρυβο που κάνουν οι ssd ή έχω μπερδευτεί? :$..

Yep

o ghost ηθελε να ενωσει και ψυχτρες με κολα για καλυτερη αποδοση!

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε φιλε δεν το βαζεις κατω με τιποτα...πως γινεται ολα τα θεματα σου να εχουν την ιδια καταληξη...πες μου ΠΩΣ...?

Δεν πας να ψαχτεις λιγο να δεις τι παιζει με εσενα?

Eισαι μελος κοπαδιου, παιρνεις συνθημα απο τον denton για να φλαμαρεις, και μου κανεις και τον εξυπνο? Ελεος, τρομπόνια...

Οταν περιμενετε συνθημα απο τον αρχιτρομπονη, ναι, ολα τα threads την ιδια καταληξη θα εχουν, λογικο δεν ειναι?

Ναι...Μονό για αυτό δεν έχεις ρωτήσει όμως.

Στα πρώτα ποστ όλοι σου λέγαμε ότι όσο πιο ζέστη βγαίνει από το τροφοδοτικό τόσο το καλύτερο.

Συνεχίζεις και ρωτάς το ίδιο...Μετά το πήγες στους ανεμηστήρες και έγινε αυτό το μπάχαλο, μιας

και δεν δέχεσαι τις γνώσεις και τις γνώμες όλων των άλλων

Οπότε αφού τα ξέρεις όλα αυτά τις ρωτάς??

Μη διαστρεβλωνεις (και παλι) τα πραγματα. Καποιος ειπε οτι οσο πιο ζεστη βγαινει απ το psu τιοσο το καλυτερο, κι εγω επειδη μου φανηκε περιεργο ζητησα περισσοτερο info γιαυτο, χωρις ομως να παρω.

Δεχομαι παντα τις γνωσεις και τις γνωμες των αλλων, αρκει να υπαρχουν. Δεν ρωταω κατι που ξερω.

Σοβαρά ρε μαν, κάθε φορά τα ίδια κάνεις.

Στο thread με τους σκληρούς δίσκους μόνο διατριβή δεν κάναμε για να σου εξηγήσουμε τα άκυρα που πίστευες για τα SATA πρωτόκολλα και το Burst Rate.

Στο thread με το HDMI τα ίδια.

Εδώ μας λες ότι υπάρχουν δύο ξεκάθαρα διαφορετικά είδη ανεμιστήρων (intake/exhaust), για τα οποία λες ότι υπάρχει "αφθονία" πληροφοριών στο διαδίκτυο, αρνούμενος σχεδόν να αποδεχθείς το πολύ απλό "γύρνα τον ανεμιστήρα από την άλλη", λέγοντας και τον κακόμοιρο χρήστη που το πόσταρε "κάθε άσχετο".

Στο TheLab ακούω ότι ξεσήκωσες τον Chosenά.

Μήπως θα πρεπε κάποια στιγμή να καταλάβεις ότι εσύ έχεις το πρόβλημα και να προσπαθήσεις να το λύσεις? Όλοι άδικο - εσύ δίκιο, κάτι πάει στραβά.

Α ξέχασα, είμαι troll Στο TheLab με τηλεπάθεια πόσταρα μέσω Ιρλανδίας

Οχι εγω καθε φορα τα ιδια κανω, εσυ καθε φορα κανεις τα ιδια. Και στα αλλα threads που ανεφερες εκανες τις ιδιες αθλιοτητες. Τη βρισκεις ετσι ε? και σου αρεσει και να παρασερνεις τους αλλους. Και θεωρεις τον εαυτο σου σοβαρο?

Για το θεμα intake/exhaust σου εξηγησα πολλες φορες πως εχει το πραγμα αλλα εσυ επιμενεις να μιλας περι... κατευθυνσης, ελεος δηλαδη, δε μπορει να εισαι τοσο ανοητος, επιτηδες το κανεις!

Τι λες περι Lab, ησουν κι εσυ εκει?!...

Καταρχάς καταλαβαίνεις ότι γίνεσαι εριστικός και δίνεις αφορμές σε όλους μας να στη λέμε

Τις αφορμες δεν τiς δινω εγω αλλα ο denton απ τον οποιον παιρνετε συνθημα.

Τωρα εγω, μετα καποιος αλλος, το κοπαδι ναναι καλα...

Αν θεωρεις εριστικο καποιον που απλα υπερασπιζεται ton εαυτο του στις ομαδικες επιθεσεις του ανεγκεφαλου κοπαδιου, ε τι να πουμε τοτε?

Τελος να σου πω οτι δεν γεννηθηκε ακομα αυτος που θα "μου την πει" και δεν θα παρει την καταλληλη απαντηση του, οπως ειδες σας κανονιζω μια χαρα ;)

Τετοιο loser και no lifer πρωτη φορα βλεπω.

τωρα που ξερεις τι κατευθυνομενο κοπαδι ειμαστε δεν παιρνεις τον πουλο απο μονος σου να ησυχασει ο κοσμος?

Δε πας να πνιγεις ρε κακομοιρη που θα με πεις και loser, εγω τουλαχιστον εχω την αξιοπρεπεια μου και μιλαω με επιχειρηματα, δεν παρασυρομαι απ το κοπαδι για να λοιδωρησω και να επιτεθω σε καποιον μονο του. Αυτη η συμπεριφορα δεν ειναι αντρικη. Οσο για τον... πουλο, περιμενω τον admin να επεμβει.

Link to comment
Share on other sites

Eισαι μελος κοπαδιου, παιρνεις συνθημα απο τον denton για να φλαμαρεις, και μου κανεις και τον εξυπνο? Ελεος, τρομπόνια...

Οταν περιμενετε συνθημα απο τον αρχιτρομπονη, ναι, ολα τα threads την ιδια καταληξη θα εχουν, λογικο δεν ειναι?

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως φίλε είμαι ελευθέρας βοσκής:hehe:

Κοίτα, το αν βγάζει ζέστη ή κρύο πάει ανά τις εποχές:hehe:

Τώρα που χειμωνιάζει πιστεύω καλό είναι να βγάζει όσο γίνεται περισσότερη ζέστη!!!

Link to comment
Share on other sites

Ghost επειδή θέλω πάρα πολύ να σε βρίσω και αν το κάνω θα πεις ότι το κάνω πίσω από μία οθόνη θες να μου πεις που μένεις να στα πω και μπροστά σου...αν δεν θες εδώ στείλε pm βρε αδερφέ...

Από την άλλη εγώ μένω Σεπόλια.Αν θες έλα με το μετρό και με το που βγεις φώναξε "crusty-crusty" κάποια στιγμή θα σε ακούσω και θα πω "ποιος μ@λ@κ@ς φωνάζει".Θα μου πεις είμαι ο GHOST και θα πω "ποιος αρχιμ@λ@κ@ς φονάζει" Τι λες...

Link to comment
Share on other sites

Να 'μαι!

ChaosLordWeb.jpg

και τα minions απο κάτω!

Ειδικά ο Παστέλ θα κάτσει να περιμένει εμένα για να απαντήσει!!! :hehe:

Ρε μαν, ακόμα πιστεύεις ότι είχες δίκιο ΚΑΙ στα προηγούμενα threads, ενώ σε αυτό αρνείσαι ΕΠΑΝΕΙΛΗΜΕΝΑ να δώσεις έστω και ένα link από τα "άπειρα", που να αποδεικνύει τα λεγόμενά σου!

Στο msn με έχουν τρελάνει όλοι να σε banάρω αλλά δεν το κάνω! Μαζοχισμός!

Link to comment
Share on other sites

Tι απαντήσεις δίνεις?

Με χαρακτηρισμούς και όχι επιχειρήματα... Αυτό λέγεται αδυναμία έκφρασης και διαχείρισης κρίσης.

Το να μπορείς να κάνεις το συνομιλητή σου να αποδεχτεί τη θεωρία σου δεν γίνεται δια της χυδαίας επίθεσης αλλά βάσει πειθούς και ορθολογικών επιχειρημάτων, τα οποία φυσικά δεν διαθέτεις....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now