George_o/c

Παίξτε και κερδίστε με την AMD: AMD Dragon Platform - The Future is Fusion

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Παίξτε και κερδίστε με την AMD: AMD Dragon Platform - The Future is Fusion]http://reviews.hwbox.gr/news/amd.jpg[/NEWS_IMG]Παίξτε και κερδίστε με την AMD: AMD Dragon Platform - The Future is Fusion. Δύναμη, επιδόσεις, προσιτή τιμή. Οι λέξεις που σίγουρα αντικατοπτρίζουν με τον καλύτερο τρόπο την πλατφόρμα Fusion της AMD. Με σκοπό την προώθησή και γνωστοποίησή της σε όλο το κοινό των enthusiasts, η AMD σε συνεργασία με την Gigabyte και την Powercolor ξεκίνησαν ένα διαγωνισμό.

Παίξτε κουλοχέρη και κερδίστε μία Gigabyte μητρική βασισμένη στο AMD 790GX, μία Powercolor HD 4670, ένα Phenom II X3/X4 και τέλος το μεγάλο δώρο, ένα ολοκληρωμένο πακέτο "Fusion" που αποτελείται από επεξεργαστή Phenom II X4, HD 4670 και Gigabyte 790GX motherboard. Τι περιμένετε λοιπόν, register και δοκιμάστε την τύχη σας.

Για να συμμετέχετε στον διαγωνισμό, κάντε κλικ εδώ.

[img_alt=Παίξτε και κερδίστε με την AMD: AMD Dragon Platform - The Future is Fusion]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4614af31d96069ea.png[/img_alt]

.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Ένα από το καθένα...δλδ μια τριάδα ΑΤΙ, μια τριάδα phenom II και μια τριάδα 790GX.:D:D

Ακόμη κανένα mail αλλά κλάιν:P:p

Μπράβο στα παιδιά από GREECE που κέρδισαν:D:D

Link to comment
Share on other sites

παιδιά η μητρική πόσο πιάνει?

ήρθε εχτές. :lol

εδώ είμαι σήμερα.

ati.jpg

Α... και να μην ξεχάσω Εγώ είμαι ο dasterin from greece. :)

ο κουλοχέρης είναι μόνιμα ανοιχτός και παίζω όποτε λάχει, έχει να κλείσει η αλεπού 4 μέρες. ελπίζω να μου καθίσει ο δράκος αλλιώς μάλλον για σκότωμα θα πάει η μητρική.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικάρια έχει κερδίσει κανείς τπτ?? Και όταν λέω να έχει κερδίσει εννοώ να του έχει σταλθεί

mail ότι ναι κέρδισες, στείλε μας τα στοιχεία σου να σου στείλουμε το έπαθλο....:P

Γιατί έπαιζε και γω και η κοπέλα μου:P:p και έχω χάσει το λογαριασμό από τα "You are now part

of the AMD game"...Αφήστε που έχω πάνω από 2000 πόντους...Παίζω το αφήνω ανοιχτό και άντε

πάλι....Μιλάμε για ανούσιο λιώσιμο στην τελική:D:D

Link to comment
Share on other sites

Έτσι ακριβός γίνετε, σου στέλνει e-mail ο Isolde και του δίνεις στοιχεία για το που να σου στήλει το "έπαθλο"....

το λιώνω σου λέω... α... τον ρώτησα αν γίνετε να κερδίσεις κι άλλο δώρο και είπε ότι γίνετε.

e-mail από Isolde = κάτι καλό θα έρθει σε 5 μέρες με γενική ταχυδρομική

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή μετά από πόση ώρα που κέρδισες και μπήκες στην κλήρωση σου ήρθε το επινίκιο mail??:D:D

Δηλαδή ξέρουμε κάθε πότε γίνεται κλήρωση??

Link to comment
Share on other sites

MA790GP-UD4H

ga-ma790gp-ud4h.jpg

αυτήν μου έστειλαν, σε πρώτη φάση απογοητεύτηκα γιατί δεν περνει ddr3 αλλά μετά ίσιωσα, την χρησιμοποιεί ο coolaler (AMD Athlon 2000 Dual-Core: Προσθέστε του ακόμα 2 πυρήνες και 6MB L3 Cache!)

χωρίς να το ψάξω παραπάνω νομίζω ότι είναι τεφαρίκι.

πάντως από το λίγο ψάξιμο που έκανα για το *φ1 μπιος* (είναι αυτό που ξεκλειδώνει του επιπλέον πυρήνες σε κάποιους επεξεργαστές) δεν το βρήκα, αν το έχει κανείς και δεν βαριέστε ας μου πει που το βρήκε.

Link to comment
Share on other sites

Που σημαίνει κέρδισα επεξεργαστή & μητρική;

Πρέπει να στείλω κάπου mail; η θα μου στείλουν;

Αν ήσουν logged in, τότε θα περιμένεις την κλήρωση, και αν κέρδισες θα σου έρθει mail...

Link to comment
Share on other sites

MA790GP-UD4H

ga-ma790gp-ud4h.jpg

αυτήν μου έστειλαν, σε πρώτη φάση απογοητεύτηκα γιατί δεν περνει ddr3 αλλά μετά ίσιωσα, την χρησιμοποιεί ο coolaler (AMD Athlon 2000 Dual-Core: Προσθέστε του ακόμα 2 πυρήνες και 6MB L3 Cache!)

χωρίς να το ψάξω παραπάνω νομίζω ότι είναι τεφαρίκι.

πάντως από το λίγο ψάξιμο που έκανα για το *φ1 μπιος* (είναι αυτό που ξεκλειδώνει του επιπλέον πυρήνες σε κάποιους επεξεργαστές) δεν το βρήκα, αν το έχει κανείς και δεν βαριέστε ας μου πει που το βρήκε.

Μια χαρά είναι η μητρικούλα ;)

Ποιο BIOS χρησιμοποιούσε ο Coolaler; Λογικά κάποιο beta θα είχε αυτός...

Γ@μώτο είχα 5 mails σήμερα και νόμιζα ότι ήρθε κανένα από τον διαγωνισμό της Gigabyte με τα P55 ή της AMD τώρα ή της W/D παλιότερα. Όλα ήταν PRs. Damn' :P

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now