GoriLLakoS

Gigabyte Giveaway : Μοιραστείτε.....και κερδίστε !

Recommended Posts

Ο P55 απο την χαρά του μου έχει στειλει 3 PM :D

Ο p55 έχει κάνει "μαντάρα" τις ρυθμίσεις στον Πίνακα Ελέγχου Χρήστη και δεν κρατάει τα απεσταλμένα μυνήματα.

Ναι το χαίρομαι, γιατί να το κρύψουμε άλλωστε, είναι η πρώτη φορά που κερδίζω κάτι.

Ελπίζω να είναι καλός οιωνός για το 2010 μιας και τα πρηγούμενα ήταν άστα να πάνε.

Καλή χρονιά δε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε φίλε, άξιος, και το 2010 να είναι για όλους μας γεμάτο ευτυχία και χαρά..

καλά χιλιόμετρα να πω.. καλά καψίματα να πω... .. Α.. καλό ανέβασμα τα ρολόγια χωρίς καψίματα θα πω.

Link to comment
Share on other sites

μήπως να βγάζατε και το διαφημιστικό (μπάνερ--γιγαμπάιτ) ... μερικοί από εμάς.. (εγώ δλδ.) νιώθουν ότι έκαναν μ@λ@κ#$#@α που δεν μπήκαν στον διαγωνισμό και όσο το βλέπω (το μπάνερ) τόσο "καλύτερα" νιώθω... :@....

:loveliness:.. :loveliness:.. :loveliness:..

:lol

Link to comment
Share on other sites

κοίτα δεν έχω πρόβλημα, όσο για το άν συμμετέχω γενικά σε πρόμο, θα σου πω μόνο ότι εγώ ενημέρωσα για το .. Win with AMD Platform που κατα παράξενο τρόπο σπόνσορας πάλι η gigabyte (παρεμπιπτόντως κέρδισα μια GA-MA790GP-UD4H που δεν την χρειάζομαι αν κανεις ενδιαφέρετε ας μου στήλει μνμ.) εδώ λόγο συγγυριών.. Δεν τα κατάφερα, αλλά να ξέρεις ότι την συγγεκριμένη εταιρία την συμπαθώ τα μάλα οποτε και δεν έχω πρόβλημα....... :handshake... :handshake... :handshake... γιατί δεν πήρα μέρος......................... γμτ :handshake... :handshake... ούφφφφφφφφφ

........ Με λένε στρίνγκ και είμαι καλά.:o..

Link to comment
Share on other sites

Τα τρία πρωτα δώρα φέυγουνε την Δευτέρα για τους νέους τους ιδιοκτήτες και τα mousepad για Crio+Webhunter είναι κάτω στον Vouda !

Τα υπόλοιπα mousepads θα φύγουν Τετάρτη/Πέμπτη !

Have Fun

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now