Pastelidis.n.s.

Που θα πάτε Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά-Φώτα...!

Recommended Posts

Προπό Λόττο Τζόκερ Κίνο Στοίχημα Κρατικό λαχείο...

Ομοιοπαθης...μονο την ημερα τα Χριστουγεννα μας αφηνουν να καθησουμε την τρελα μου μεσα.:(

stealth

Link to comment
Share on other sites

ουστ ουστ!!! να μείνετε εκεί που είστε λαμόγια, μη μας φέρετε τη γρίπη στην επαρχεία!!! Εγώ δεν πάω πουθενά σπιτάκι&νησάκι, μετά τις γιορτές θα ανέβω στην πατρίδα μου τα 3καλα. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

ελα ελα μην παραπονιεσαι θα εχεις και το cascade οποτε νο προμπλεμ

Τι να το κανω οταν θα δουλευω ολη μερα...με τι ορεξη να ασχοληθω με δαυτο οταν παω το βραδυ πεθαμενος σπιτι.

Δουλευουμε μερα-νυχτα για να παιρνουν τις 30ριες χιλιαδες τον μηνα οι καρεκλοκενταυροι, αλλα γι'αυτους πενθημερο και οι αργιες, αργιες.Δεν θα δουλεψουν ουτε τις δυο μερες τα Χριστουγεννα, ουτε την Πρωτοχρονια, ουτε τα Θεοφανεια.Ας ειναι καλα τα κοροιδα...Nα δουμε ποτε θα τα βροντηξω κατω...

stealth

Link to comment
Share on other sites

Τουτο το μαγαζι δουλευει ολο τον χρονο, δεν χρειαζεται να δουλευει δευτερη μερα Χριστουγεννα και Πρωτοχρονια για να κονομισει.

Αυτο ειναι καταντια για τους εργαζομενους.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Χριστούγεννα μεσημέρι οικογενειακά..βραδυ σε κάποιο club ούτε καν ξέρουμε ακόμα..

Πρωτοχρονιά μάλλον Room :D

Πάντα Αθήνα

Καλά μονο εγώ θα πάω σε club :hehe: Fail ?

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θα είμαι εξωτερικό Χριστούγεννα - Πρωτοχρονιά - Φώτα! Θα γυρίσω μετά...τώρα που θα καταλήξω εκεί, λογικά Χριστούγεννα οικογενειακά (όλο το τρίημερο -24-25-26), Πρωτοχρονιά έξω σε οργανωμένες dancing καταστάσεις, όχι club και τέτοια , δεν έχουν καν πίστα για χωρό, πόσο μάλλον ποιοτική μουσική για πρωτοχρονιάτικες καταστάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now