Pastelidis.n.s.

Που θα πάτε Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά-Φώτα...!

Recommended Posts

Πρωτη φορα ανεβαινεις?? Ελπιζω να αντεχεις στη βοτκα! :hehe::hehe:

"Πρωτοχρονιά έξω σε οργανωμένες dancing καταστάσεις, όχι club και τέτοια , δεν έχουν καν πίστα για χωρό, πόσο μάλλον ποιοτική μουσική για πρωτοχρονιάτικες καταστάσεις."

Αυτο γιατι το λες ομως?? ^^

Link to comment
Share on other sites

Όχι, απλά έχω κάποια χρονάκια να ανέβω. Για τη βότκα, αν δεν είναι αυτή η αηδία η Absolut, αλλά αυτές οι πολωνικές με τα διάφορα εκχυλίσματα μέσα είμαι ΟΚ.

Το λέω, γιατί θα κλείσουμε σε δεξίωση, με πίστα χορού, μπουφέ κτλ. Club ή κάτι αντίστοιχο στην Ελλάδα απλά δε γίνεται σε ευρεία χρήση (κάθε χρόνο κλείνουμε διάφορα εδώ, ώστε να περάσεις καλά από τις 9 το βράδυ μέχρι και το πρωί πρωί, και να μην σου λείπει τίποτε). Για τη μουσική, ε εντάξει, δε μου αρέσουν οι αλλαγές των mainstream clubs, δεν έχουμε ποιοτική μουσική...that's why.

Link to comment
Share on other sites

Eιναι διαφορετικη η λογικη του βγαινω εξω εδω (εδω=Poland). Παντως τα clubs εχουν dancefloor (ακομα κ μινι εξεδρες :hehe:), μουσικη παιζουν ξενη πλεον, ενω μια φορα σε ενα μαγαζι που μειναμε μεχρι το κλεισιμο, μας εστησαν κ μπουφε με πρωινο!! Χαχαχαχαχχα, τρελα!!

Παντως γενικα οι πολωνοι εχουν το πιωμα μαζι με φαι, ακομα και σε σπιτια φιλων αμα παμε να περασουμε το απογευμα με κανα ποτακι, παντα σε περιμενει κ πολυ φαι! ;)

Link to comment
Share on other sites

To πιοτό λόγο του κρύου, και το φαί, γιατί πως να πιείς με άδειο στομάχι?

BTw, τι καιρό έχει τώρα, γιατί δεν κοίταξα τη δορυφορική τελευταία. Θα πέσει κανά χιόνι σε καμιά εβδομάδα που θα ανέβω?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now