George_o/c

NVIDIA GeForce GTX 480 και GTX 470: Οι ονομασίες των πρώτων Fermi GF100;

Recommended Posts

Εντάξει κάποιοι το είχαν αυτό το πρόβλημα... Όχι ΟΛΟΙ. Συμβαίνουν αυτά.

Καλά κάνετε και την δουλεύετε την ATi πάντως για τους drivers, γιατί όταν βάλει μυαλό θα γίνει της Μαλιγουλίας ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε θελω hotfix καρδια μου (5970)

Θελω drivers που να δουλευουν (295 @ 196.21)

:hehe:

Ρώτα και αυτούς με 5700 και 5870 αν θέλουν fix!! GSOD και δεν συμμαζεύεται, αλλά είπαμε έχουμε τόση περηφάνια οι κάτοχοι ATi καρτών που ούτε λόγος δεν γίνετε στα Ελληνικά Sites , το περάσανε ντούκου. Φταίει λέει που δεν έχεις σταθερό σύστημα και δεν έχεις κάνει φορματ γιαυτό έχεις GSOD :hehe:

Βάλτε και καμια είδηση στα news να πληροφορηθεί ο κόσμος που απορεί...

ATI Confirms 5700, 5800 Problems; Promises Fix - Tom's Hardware

Link to comment
Share on other sites

Ρώτα και αυτούς με 5700 και 5870 αν θέλουν fix!! GSOD και δεν συμμαζεύεται, αλλά είπαμε έχουμε τόση περηφάνια οι κάτοχοι ATi καρτών που ούτε λόγος δεν γίνετε στα Ελληνικά Sites , το περάσανε ντούκου. Φταίει λέει που δεν έχεις σταθερό σύστημα και δεν έχεις κάνει φορματ γιαυτό έχεις GSOD :hehe:

Βάλτε και καμια είδηση στα news να πληροφορηθεί ο κόσμος που απορεί...

ATI Confirms 5700, 5800 Problems; Promises Fix - Tom's Hardware

καλά μαζέψτε λίγο τα GSOD σας γιατί σε 73PC εδώ πέρα(σε 3 καταστήματα) με 350 games 1 φορά δεν έτυχε να δώ αυτό το GSOD και για αυτό το λόγο δεν θα το περάσω κιόλας το fix...

Όπως είπε κάποιος πιό πάνω, τυχαίνει σε κάποιους.

btw το ότι η nvidia δεν είναι άξια να βγάλει κάρτα της προκοπής στην ώρα της ή που σας έχει ταράξει στο ψέμα κ γουστάρετε κι από πάνω, δεν είναι λόγος για να εξυμνείτε το μοναδικό πρόβλημα, που δεν εχετε δεί κιολας με τα ματια σας μερικοί(το οποίο λύθηκε κι από πάνω).

Link to comment
Share on other sites

καλά μαζέψτε λίγο τα GSOD σας γιατί σε 73PC εδώ πέρα(σε 3 καταστήματα) με 350 games 1 φορά δεν έτυχε να δώ αυτό το GSOD και για αυτό το λόγο δεν θα το περάσω κιόλας το fix...

Όπως είπε κάποιος πιό πάνω, τυχαίνει σε κάποιους.

btw το ότι η nvidia δεν είναι άξια να βγάλει κάρτα της προκοπής στην ώρα της ή που σας έχει ταράξει στο ψέμα κ γουστάρετε κι από πάνω, δεν είναι λόγος για να εξυμνείτε το μοναδικό πρόβλημα, που δεν εχετε δεί κιολας με τα ματια σας μερικοί(το οποίο λύθηκε κι από πάνω).

Το οτι δεν έτυχε σε εσένα δεν μου λέει τίποτα όσα μηχανήματα και να δοκίμασες απο την στιγμή που το παραδέχτηκε η ATi.

Άμα γινόταν με τους drivers του Fermi κάτι τέτοιο φαντάζεσαι τι θα γινόταν στα Siteς ε?

Και μην είσαι τόσο σίγουρος οτι το διόρθωσαν, σε πολλούς ενώ διορθώθηκε η Gray screen δεν διορθώθηκαν τα artifacts... chears.

Παρωδία Cataclysm....:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η 5850 μόνο σε oc κατάσταση μου το είχε παρουσιάσει gsod,οπότε θεώρησα ότι φταίει η θερμοκρασία ή το ρεύμα που της έδινα.

Όσο την έχω stock κανένα πρόβλημα.

@Trabakoulas

Εσένα στο κάνει συχνά?Ακόμα και χωρίς o/c?ποια κάρτα έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα η 5850 μόνο σε oc κατάσταση μου το είχε παρουσιάσει gsod,οπότε θεώρησα ότι φταίει η θερμοκρασία ή το ρεύμα που της έδινα.

Όσο την έχω stock κανένα πρόβλημα.

@Trabakoulas

Εσένα στο κάνει συχνά?Ακόμα και χωρίς o/c?ποια κάρτα έχεις?

Aσχετος man εγώ είμαι πράσινος βαμμένος και πάμε για fermi.

Ρε παιδιά δίκιο έχει ο Trabakoulas. Η Nvidia το παίζει σωστά το παιχνίδι.

No Fermi => No bugs => No Fix.

Απλό δεν είναι?

Καλύτερα δεν είναι απο το να έχεις ATI > GSOD > Hot Fix > Cataclysm?? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Να φτιάξω κιβωτό δλδ ε?? :D:D:D:D:D:D

Παίδες με το βγαίνει ο κάθε κόκκινος ή πράσινος και να λέει τα δικά του δεν προσφέρουμε τπτ... Ναι είναι γεγονός ότι υπάρχει κάποιο bug με τις τελευταίες κάρτες της ATI αλλά μην τραγικοποιούμε τα πράγαμτα (κατακλυσμός κτλ...), όπως επίσης είναι γεγονός ότι η nvidia δεν έχει βγάλει ακόμα τις καινούριες της κάρτες στην αγορά. Για κανένα από αυτά τα θέματα εμείς δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι οπότε coolαρετε!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με το βγαίνει ο κάθε κόκκινος ή πράσινος και να λέει τα δικά του δεν προσφέρουμε τπτ...

Κάνεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ λάθος. Προσφέρουμε.... γέλιο :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now