hipro5

Ένα ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά!...

Recommended Posts

win7 έχουν και οι 2. αλλα εικαζω οτι ειναι ντραιβερς.

ισως οι 10.1 παιζουν χειροτερα απο τους 9.12?

καλα, αυτο το gpuζ o,τι θέλει γραφει μου φαινεται...

Link to comment
Share on other sites

O hipro παίζει με παλαιότερους drivers. O Smoke παίζει με τους καινούργιους drivers(τσεκάρετε τον αριθμό πριν τον αριθμό του CCC στο gpu-z). Απλά φαίνονται οι 9.12 CCC, γιατί οι drivers είναι ακόμα beta ή σε πολύ αρχικό σημείο....ο Πέππας ξέρει γιατί φαίνονται οι 9.12, μου το είπε msn, αλλά δεν το θυμάμαι :hehe:

H διαφορά είναι από drivers.....κάπου κοντά στο 1k παραπάνω πόντους στο gpu score δίνουν για την σειρά 5 οι καινούργιοι οδηγοί.

Link to comment
Share on other sites

Απο που το βλεπεις αυτο; Ακμα δευτεροι ειμαστε με διαφορα 2κ . Ειχαμε και μεγαλυτερεσ διαφορες στο παρελθον

Μεγαλωσε η διαφορα... 3000+ ποντους...

Link to comment
Share on other sites

kintaro made 13 submissions, worth 376.7 points, which earned him the title of member of the month May.

well done.

αντε και στα δικα μας. Ευκληδη θα "ξεκωλισεις" επιτελους απο τους 85?

:D

Link to comment
Share on other sites

kintaro made 13 submissions, worth 376.7 points, which earned him the title of member of the month May.

well done.

αντε και στα δικα μας. Ευκληδη θα "ξεκωλισεις" επιτελους απο τους 85?

:D

Soon... δεν εχω δικια μου μπουκαλα και εχω το κακο οτι η revival πεφτει κομματακι μακρια και πλεον ακριβη για παγο... ειμαι και 3.5 μηνες απληρωτος μαμω το δημοσιο μου μεσα :P Συντομα κατι θα εχω και εγω παντως ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε χαλαρώστε λίγο με τους πόντους στο bot, ήμαρτον πια....

Χόμπυ είναι, δεν είμαστε και δεν θα γίνουμε σαν αυτούς με τα χίλια δυό parts που ο μόνος σκοπός τους

είναι να πάρουν τα παγκόσμια για να τους δώσουν οι εταιρείες και άλλο hardware...

Δεν χάνετε ο κόσμος τι κι αν είσαι πρώτος, δέκατος, 20ος, τελευταίος στην ομάδα...;)

Εκτιμήστε το hardware που έχετε γιατί το πληρώνετε (και γω μαζί) και διασκεδάστε....;)

Άιντε...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now