gdp77

Supreme commander 2

Recommended Posts

SUPREME COMMANDER 2 | SQUARE ENIX

IGN: Supreme Commander 2

Supreme Commander 2 Updated Hands-On - PC Previews at GameSpot

Το απόλυτο strategy θα είναι σε λίγες μέρες μαζί μας. Αγοράστε από game.co.uk μόνο με 25 ευρώ και χαρείτε ατελείωτο on-line multi.

Υπάρχει μεγάλο community και fanbase, το οποίο εγγυάται την εξέλιξη του παιχνιδιού.

Υ.Γ. + Στηρίζετε κάτι πραγματικά καλό και οικονομικό, σε σχέση με τον ανταγωνισμό που μας έχει μαμήσει με το marketing εδώ και χρόνια, για να βγάλει beta, να μας ξαναμαμήσει κάνα χρόνο και μετά να μας πουλήσει το 1/3 ενός game @ 60euro. Ο νοών νοείτω...

Link to comment
Share on other sites

Dawn of War II Chaos Rising για μενα παρακαλω!! :D

Απλα, οσο καλο κι αν ηταν το SupCom, μετα απο ενα σημειο....το βαρεθηκα :( Ολο τα ιδια και τα ιδια εκανα, κουραστηκα. Το 2 θα ειναι πολυ βελτιωμενο λενε, αλλα και παλι δεν ξερω...θα το δοκιμασω και μετα θα αγορασω.

Αφουυυυ βρω χρονο βεβαια :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι, είναι πολύ αξιόλογο το SC, αλλά κι εγώ κάποια στιγμή το βαρέθηκα. Αυτό δε συμβαίνει όμως με όλα τα παιχνίδια; Νομίζω ότι το 2 θα είναι εξαιρετικό και σίγουρα θα είναι στις επιλογές μου.

Όσο για το ΑΝΝΟ 1404, όντως κορυφαίο, απλά ήθελα λίγο περισσότερες μάχες, όχι να γίνει πολεμικό, απλά να έχει κάποια παραπάνω στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now