antartisg7

uptate καρτα γραφικων

Recommended Posts

παιδια καλησπερα.υπαρχει καμια αναβαθμιση σε intel gma x3100 που μαλλον ειναι ενσωματομενη στη μητρικη του assus intel mobile 965.μπηκα στο side αλλα δεν εβγαλα ακρη με τα downloads που ειχε[ασε μην κανω μαλακια χαχα].μπορει καποιος να με βοηθησει μπας και παιξω κανενα παιχνιδακι καλο.

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Ότι και να κάνεις ( πόσο μάλλον αναβάθμιση drivers ) δεν πρόκειται να καταφέρεις να παίξεις οποιοδήποτε σύγχρονο και μη παιχνίδι.

Χρειάζεσαι κανονική κάρτα γραφικών.

Link to comment
Share on other sites

καλως ευχαριστω πολλυ ρε παιδια.περιμενω και αλλες προτασεις.

σε laptop δεν παιρνει και τιποτα αλλο ετσι δεν ειναι?τοσο μαλακες ειναι,με intel i3 στα 2,8.μνημη 3GB και εχουν βαλει τετοια καρτα?μαλλον δεν θα ειναι για παιχνιδια το συγκεκριμενο laptop.και ηθελα να παιξω κανενα game.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς δεν βάζουν καλές κάρτες γραφικών στα laptop, εκτός αν πληρώσεις αδρά ή τελοσπάντων ξεφύγεις λίγο από ένα λογικό budget, π.χ 600?.

Αν θες πάντως drivers για την κάρτα γραφικών σου και είσαι σε Windows 7 πες μου να σου δώσω :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς δεν βάζουν καλές κάρτες γραφικών στα laptop, εκτός αν πληρώσεις αδρά ή τελοσπάντων ξεφύγεις λίγο από ένα λογικό budget, π.χ 600?.

Αν θες πάντως drivers για την κάρτα γραφικών σου και είσαι σε Windows 7 πες μου να σου δώσω :)

αδερφε το συγκεκριμενο πριν 3 χρονια το πηρα 950ευρω αλλα ειναι ολο asus.τωρα για τα windows εχω κλασικα vista.σ'ευχαριστω για το ενδιαφερων αλλα δεν εχω εμπιστοσυνη στα ανεβασμενα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now