panos444

αποριες για νεα υδροψυξη!!!

Recommended Posts

Πολύ καλύτερα με αυτό! Αλλά αν δε θες να μπείς σε περιττά έξοδα, ούτε καν που χρειάζεται αυτό! Βάλε μόνο CPu και VGA! Και εγώ έχω block για μητρική, αλλά κάθεται στο πατάρι και δεν με νοιάζει καν! Πιο άμεσα θα έβαζα στις μνήμες, πάρα στη μητρική.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερα με αυτό! Αλλά αν δε θες να μπείς σε περιττά έξοδα, ούτε καν που χρειάζεται αυτό! Βάλε μόνο CPu και VGA! Και εγώ έχω block για μητρική, αλλά κάθεται στο πατάρι και δεν με νοιάζει καν! Πιο άμεσα θα έβαζα στις μνήμες, πάρα στη μητρική.

κοίτα τι βρήκα!Aquatuning -Your watercooling and modding distributor - MIPS ASUS Rampage 2 Extreme / P6T Fusionblock Nickel POM Limited Edition MIPS GIGABYTE EX58 Extreme Fusionblock Nickel POM Limited Edition 14329

θα πάρω αυτό μαζί με τάλλα και θα τελειώνει η ιστορία!κουμπώνει πάνω στο υπόλοιπο μπλοκ και δεν χρειάζεται τίποτα άλλο!σιγά σιγά συμπληρώνεται το παζλ!αν κάνει μπαμ (η υδρόψυξη) θα σας ενημερώσω!!:P

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και της koolance το ίδιο ακριβώς αλλα θα σου έλεγα και κάτι άλλο.

Πήγαινε την κάπου να σου ανοίξουν σπείρωμα.

Είναι ακριβό το καπάκι αυτό που θες.

Της koolance που είχα δει είχε 50 Euro,δεν νομίζω να θες :P

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και της koolance το ίδιο ακριβώς αλλα θα σου έλεγα και κάτι άλλο.

Πήγαινε την κάπου να σου ανοίξουν σπείρωμα.

Είναι ακριβό το καπάκι αυτό που θες.

Της koolance που είχα δει είχε 50 Euro,δεν νομίζω να θες :P

μα δεν θέλω να αλλάξω λάστιχο,έχω μισής ιντσας!θέλω να δειχνει πιο όμορφο!και ναι δεν δινω με την καμια 50? τωρα που το ξανασκεφτομαι!!!!!:P

edit: μαζι με αυτο το κομματι του λινκ σου σπυρο θα χρειαστω και αυτο: http://www.ekwaterblocks.com/shop/pumps-and-accessories/pumps-accessories/ek-d5-x-top-acetal-g1-4-rev-2.html

έλεος δηλαδη,αλλη μια αντλια..!

Link to comment
Share on other sites

Παρε λαστιχο 3/8 εσωτερικης διαμετρου,αλλα με μεγαλο παχος τοιχοματος.Ετσι θα ειναι μικροτερη η διαφορα στο ματι.

(εγω τουλαχιστον αυτο προκειται να κανω)

Και εγω ειμαι λατρης της ομορφιας του pc, αλλα δεν νομιζω οτι αξιζει τοσα επιπλεον εξοδα

Link to comment
Share on other sites

Παρε λαστιχο 3/8 εσωτερικης διαμετρου,αλλα με μεγαλο παχος τοιχοματος.Ετσι θα ειναι μικροτερη η διαφορα στο ματι.

(εγω τουλαχιστον αυτο προκειται να κανω)

Και εγω ειμαι λατρης της ομορφιας του pc, αλλα δεν νομιζω οτι αξιζει τοσα επιπλεον εξοδα

φιλε εχω υδροψυξη και το λαστιχο της ειναι 1/2 και δεν εχει καμια σχεση με τα καπακια της αντλιας!αυτα θελω να τα βαλω μονο και μονο για να δείξει πιο ΟΜΟΡΦΟ,τιποτα αλλο!αλλα ειναι πολλα τα λευτα!και επειδη παραγγειλα και 3/8 χοντρο και μαλλον δεν θα το βαλω,αυτα εχουν 3χιλιοστα διαφορα! το ενα ειναι 16 και το αλλο 19 και κανουν μπαμ..δεν το πιστευα αλλα ετσι ειναι..αν θες μπορω να σου ανεβασω φωτο,με ενα αθλιο παλιο κινητο γιατι το προηγουμενο μου ταπαιξε..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now