Recommended Posts

Εγώ προτείνω να παίξεις τζόκερ αύριο κι αν σου κάτσει... φτιάχνεις μια μόνος σου... :hehe:

ΥΓ. Κάνω πλάκα, γιατί πιστεύω πως με τόσα ανάλογα θέματα ούτε εσύ το παίρνεις στα σοβαρά...

Link to comment
Share on other sites

θα δοκιμάσω την τύχη μου

@racer σορρυ αλλα συγκεντρώνω απόψεις γιατί ναι μεν ας είναι ακριβή(οπότε μια και καλή)παρά να μην με καλύψει ;)

Link to comment
Share on other sites

Aστους αυτους, ειναι παλιοι και εχουν βαρεθει γιατι ολα τα threads εδω μεσα κοντευουν να γινουν EVGA X58 Classified 4-way SLI ( E762 )...αν βρεις.:D

btw, για τι δουλεια την θες?:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

H κορυφαια/πιο extreme/κτλ, ειναι η EVGA Classified SR2.

Για μενα οι καλυτερες ειναι οι ASUS P6T6 Revolution και ASUS P6T7 SuperComputer, γιατι κανουν τα παντα και εχουν τα παντα.

Βεβαια, η GIGABYTE UD9 σιγουρα θα ειναι και αυτη υπερβολικα καλη, οποτε θα παιξει γερη κοντρα.

Για Classified "απλες" και για Rampage δε σου λεω, γιατι ειναι για Overclockers, οχι για ανθρωπους που θελουν ενα καθημερινο setup που ενιοτε, θα το κλοκαρουν κιολας.

Link to comment
Share on other sites

Για Classified "απλες" και για Rampage δε σου λεω, γιατι ειναι για Overclockers, οχι για ανθρωπους που θελουν ενα καθημερινο setup που ενιοτε, θα το κλοκαρουν κιολας.

Να μην πω καλυτερα τι ειναι η Rampage αλλα τελοσπαντων....

Link to comment
Share on other sites

ρααα χαμενε θα ξαναφερετε evga 760+762

ερωτηση εχθες πηγα μεταμορφωση στο συστημα φενοντουσαν 2 evga στην μαγουλα αλλα ηταν δεσμευμενες ξερεις τιποτα?

Link to comment
Share on other sites

Μιας που το είπε ο tsan...κρίμα που δεν ξαναφέρνετε....εγώ πήρα μια 762, αλλά είναι χρησιμοποιημένη και δεν δουλεύει καλά(καμία σχέση με το o/c...κολλάει κάθε φορά που εκκινεί το pc στο 25) και δεν υπάρχει άλλη :( .

Link to comment
Share on other sites

...εγώ πήρα μια 762, αλλά είναι χρησιμοποιημένη και δεν δουλεύει καλά(καμία σχέση με το o/c...κολλάει κάθε φορά που εκκινεί το pc στο 25) και δεν υπάρχει άλλη :( .

Ωχ...και εσυ βρε sofo?Eμενα κολλαει στο 75:(...την βλεπω για ταξιδι στην EVGA...

stealth

Link to comment
Share on other sites

Ωχ...και εσυ βρε sofo?Eμενα κολλαει στο 75:(...την βλεπω για ταξιδι στην EVGA...

stealth

Πίκρα ρε γαμώτο!

Δεν συμφέρει ρε Γιάννη...το σκεφτόμουν και εγώ ήδη έχω συμπληρώσει την φόρμα για RMA, αλλά μέχρι να πάει, να ελεγχθεί και να γυρίσει θα περάσει κανάς μήνας...εν το μεταξύ θα έχει έρθει η REX3. ( Βασίλη μήπως ξέρεις πότε αναμένεται :D ; )

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ'αρέσει που βιαζόμασταν και ψάχναμε για 762 σαν τρελλοί :hehe: Θυμάσαι? Και μόλις μας βρήκε μια το παλικάρι μόνο τσ@μπούκια δεν του κάναμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ'αρέσει που βιαζόμασταν και ψάχναμε για 762 σαν τρελλοί :hehe: Θυμάσαι? Και μόλις μας βρήκε μια το παλικάρι μόνο τσ@μπούκια δεν του κάναμε :hehe:

:hehe:

Είδες σε τι κατάσταση ήταν όμως το κουτί....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now