George_o/c

Gigabyte X58A-UD9: Μάθετε τα πάντα για την καλύτερη μητρική της Gigabyte!

Recommended Posts

Δεν μιλάμε όμως για μια value μητρική, ούτε μια μέση μητρική, αλλά για μια Super High End μητρική .

Συνεπώς, όποιος την θέλει, θα πρέπει να τα σκάσεις όπως και τις υπόλοιπες μητρικές παρομοίου βελινεκούς, και σημειώστε πώς οι ακριβές μητρικές δεν πάνε μόνο σε overclockers :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν μιλάμε όμως για μια value μητρική, ούτε μια μέση μητρική, αλλά για μια Super High End μητρική .

Συνεπώς, όποιος την θέλει, θα πρέπει να τα σκάσεις όπως και τις υπόλοιπες μητρικές παρομοίου βελινεκούς, και σημειώστε πώς οι ακριβές μητρικές δεν πάνε μόνο σε overclockers :)

Οταν ολες οι αλλες αντιστοιχου βελινεκους ειναι 140+ ευρω κατω τοτε κατι δεν παει καλα...

Link to comment
Share on other sites

Είναι απλό. Έχεις τα λεφτά και γουστάρεις; Την αγοράζεις. Δεν τα έχεις; Πας σε κάτι πιο φθηνό.

Έπειτα δεν ξέρουμε αν σίγουρα θα είναι τόσο υψηλή η τιμή. Εγώ άκουσα για ~$470...

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά βγάζει και η GBT μια τόσο high end mobo . Ας την αφήσουμε να χαρεί :hehe:

Μπορεί αυτή την φορά να νομίζει πως το κόλπο για υψηλές πωλήσεις είναι η ψηλή τιμή :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ουάου. Άμα πάρεις μαζί και το SmithMicro CheckIt Diagnostics Windows software σου κάνουν και έκπτωση. Εκεί που θα έδινες $734, τώρα θα δώσεις μόνο $709 ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΔΥΟ. ΟΥΑΟΥ πάω να παραγγείλω.

Link to comment
Share on other sites

£465 στο overclockers.co.uk ;) Δηλαδή 534?... Βάλτε και κάτι ψιλά για τα μεταφορικά, 550? :)

Gigabyte GA-X58A-UD9 Intel X58 (Socket 1366) DDR3 Motherboard [] Motherboards Intel LGA1366 (X58 Chipset) - SATA 6Gb/s

4614bfa7051b7e72.png

Επίσης σε ένα Ισπανικό on-line κατάστημα την έχουν listed στα 499?.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι τι θα σου κάνουν εκεί στο γραφείο φίλε μου, ειδικά αυτός ο παλιοχαρακτήρας ο τριχωτός :hehe:

μπα...εγω τους κανω ;P..

οσον αφορα τον τριχωτο παλιοχαρακτηρα ,δεν ειναι πια...εβαλε κερακι...:Q..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now