Trabakoulas

Πιστωτικό απο Πλαίσιο.

Recommended Posts

Λοιπόν παιδιά είχε πάρει ένας φίλος μου με Internet cafe 3 κάρτες N9400GT-MD1G SVGA (PCI-Express, 1GB) 55? έκαστος , με αριθμό παραγγελίας 41867.

Τελικά απο τις 3 κράτησε τη μια και τις αλλες δυο τις έστειλε πίσω με Γενική Ταχυδρομική αριθ. αποστολής 97320026-6(4-12-2009).

Έκτοτε είχε επικοινωνήσει κάμποσες φορές με το μαγαζί αλλά δεν εβγαλε άκρη αν παρελήφθησαν οι κάρτες και ακομα εκκρεμεί το πιστωτικό 110?.

Αν μπορεί κάποιος να μας βοηθήσει thnks προκαταβολικός. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλοκαιράκι ρε συ, παραλία καφέ ψάρεμα άντε και λίγο δουλεια, τι να κάνεις. τα Pc παλι απο Σεπτέμβρη.

Δεν @#%& που δε @#$^*, τουλάχιστον πας για ψάρεμα, ε;;; :hehe:

Καλά κάνεις...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατόν να μην έχει βγάλει άκρη, αλλά αν βλέπω καλά ημερομηνία, το θυμήθηκε μετά απο 6 μήνες?

Εδώ Γενική Ταχυδρομική - Αναζήτηση Αποστολής λέει πώς το παρέλβαε κάποιος Κουντουράκης (το παιδί είναι στο μάρκετινγκ, δεν ξέρω πώς παρέλαβε κάτι απο πελάτη)

Πάρε το παιδί που είναι υπέυθυνος για την παραγγελία σας και πές του τι έχει συμβει. Εάν δεν βγάλεις άκρη, στείλε μου πμ.

Link to comment
Share on other sites

Μ@λακία του που το αφησε τόσο καιρό αυτό του είπα και γω. Οτι το παρέλαβαν απο το πλαίσιο μου το είπε και η Γενικη Ταχυδρομική σήμερα που ρώτησα. Το θέμα είναι αφού το παρέλαβαν γιατί δεν του πίστωσαν και το ποσό αυτομάτως?

Τεσπ θα του πω να πάρει και να ζητήσει τον κο Κουντουράκη και βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι δυνατόν να μην έχει βγάλει άκρη, αλλά αν βλέπω καλά ημερομηνία, το θυμήθηκε μετά απο 6 μήνες?

Εδώ Γενική Ταχυδρομική - Αναζήτηση Αποστολής λέει πώς το παρέλβαε κάποιος Κουντουράκης (το παιδί είναι στο μάρκετινγκ, δεν ξέρω πώς παρέλαβε κάτι απο πελάτη)

Πάρε το παιδί που είναι υπέυθυνος για την παραγγελία σας και πές του τι έχει συμβει. Εάν δεν βγάλεις άκρη, στείλε μου πμ.

Και σ την 1005 υπάρχει Κοντουράκης:o..:o..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now