billpeppas

HWbot - E.S. poll

Recommended Posts

Σωστός ο Νίκος :T:

Μετά που έκλεισε το ripping.org η Team Japan έφτιαξε την ομάδα Team KATANA στο hwbot :)

O Nίκος ποιος είναι;;;

Λείπουν αρκετοί από την Team Japan...

Igano Kabamaru, E-Honda...

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία και το Team Japan έχει μπει στο bot Βασίλη .

Team KATANA's profile

Δεν ξέρω αν είναι όλοι από αυτούς που λες όμως μέσα :P

Δεν το είχα προσέξει επειδή δεν ασχολούμαι, αλλά λέιπουν αρκετοί, βεβαια αρκετοί ειναι και αυτοί που έιναι μέσα :)

Ωραία κίνηση η ψηφοφορία Bill:T: Άντε μήπως και καταλάβουν κάποιοι ότι όντως υπάρχει πρόβλημα. Για μένα το πιο σωστό είναι να μην επιτρέπονται καθόλου....

Μωρέ το ξέρουν πώς υπάρχει προβλημα, αλλά οι εταιρίες τους χρηματοδοτούν, δεν μπορούν έτσι απλά να απαξιώσουν τις marketing κινήσεις τους :S

Link to comment
Share on other sites

Μωρέ το ξέρουν πώς υπάρχει προβλημα, αλλά οι εταιρίες τους χρηματοδοτούν, δεν μπορούν έτσι απλά να απαξιώσουν τις marketing κινήσεις τους :S

ΜΕΓΑ Θεμα το marketing....ηλικρινα πιστευω οτι αφου ρε παιδια εχουν αυτοι οπως και μερικοι απο εμας τις "ακρες και τα κονε"να περνουν τους ES ,με'γεια τους και εαν θελουν να τους καινε....αλλα εγω πχ μου με το ζορι βρησκω ενα καλο retail γιατι να διαγωνιζομαι με αυτους>???

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ότι έιναι η μετεξέλιξη του bot. έτσι ίσως ξαναγυρίσουν οι στραβωμένοι πίσω ;)

εμείς αλήθεια πόσους "pro" έχουμε εκτος του Hipro5?

Link to comment
Share on other sites

Kαι ο αριστιδης και εσυ σακη μπορειτε να το κυνηγησετε να παιξετε pro αν γινει αυτο... Εστι οπως παει με χορηγιες απλα πρεπει να βρειτε χορηγους :P

Link to comment
Share on other sites

Και θα βρείτε χορηγούς... ( yeah yeah )

[ κάποιοι πολύ εύκολα τα βλέπουνε όλα ]

Man σε αυτο που ελεγε ο paparomassman ειχε δικιο... μετα θα αρχισουν τα cheats... Ας παρουν τον πουλο να πανε σε δικο τους league να ησυχασουμε οι υπολοιποι τουλαχιστον...

Link to comment
Share on other sites

Ενώ τώρα δεν cheatάρουν...

Ο μεγάλος Ανδρέας Νεαρός δεν μπορεί με modified sys info ή BIOS να παίξει με τον ES και να μας πεί "Να ο retail που παίζει 6.6GHz"...

Αυτές οι δικαιολογίες είναι τουλάχιστον γελοίες.

Link to comment
Share on other sites

Απλα ρε bill και εσυ γινεσαι πολυ εριστικος και στο τελος χανεις ο δικιο σου... ριξε λιγο τους τονους... και εγω χτες τα ειχα παει (το ελεγα και στο σακη στο msn) και ημουν στο τσακ να αρχισω τα μπινελικια αλλα ειναι μαλακια και στο τελος μονο χαμενοι βγαινουμε με αυτο τον τροπο...

Link to comment
Share on other sites

Τι σκάτε ρε σεις ;

Αφήστε τους . Παίξτε να ευχαριστηθείτε, γιατί αυτοί εκεί ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ δεν ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΠΛΑΚΑ τους . Εμείς μόνο λεφτά χαλάμε .

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κάνουν και την καύλα τους, αλλά αυτό δεν αναιρεί το ότι benchάρουν όσο πιο πολύ μπορούν γιατί άμεσα ή έμμεσα πληρώνονται . Εμείς απλώς κάνουμε την καύλα μας .

Άντε και έκοψαν τα ES . Αυτοί θα συνεχίσουν να διαλέγουν retail . Απλά τότε οι πιθανότητες να βρουν εύκολα ένα πολύ καλό cpu μειώνονται .

Αδιάφορο μου είναι αν κοπούν ή όχι .

Link to comment
Share on other sites

Άντε και έκοψαν τα ES . Αυτοί θα συνεχίσουν να διαλέγουν retail .

Στο ΒΟΤ λένε πως αν κοπούν οι ES, υπάρχει τρόπος να φαίνονται στο cpuz σαν retail... Οπότε δεν υπάρχει λόγος να κοπούν.

Αυτό που θέλουν να σταματήσουν είναι το manufacturers interference... Αυτό βέβαια ακούγεται κάπως αφού ήδη έχουν εμπλέξει τους κατασκευαστές στα πάντα.

Μάλλον, αυτό που θέλουν να πουν είναι να ελέγχουν τους κατασκευαστές.

Link to comment
Share on other sites

Και θα ελέγχει το bot(γιατί μόνο το bot θα "θέλει" να το κάνει . Τους υπόλοιπους εμπλεκόμενους δεν τους ενδιαφέρει καν) την GBT, την ΜSI και την ADATA που τους έχει χορηγούς ; Δεν γκένειν αυτό!

Τότε θα τους κόψουν τις χορηγίες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλή είναι η ιδέα να ξεχωρίσουν τα Es από τα retail και να τα βάλουν σε ξεχωριστή κατηγορία ώστε να μην μπαίνουμ στη διαδικασία να ψάχνουμε αν έχει κάνει ο αλλος λαμογιά ή όχι. Και αυτός θα είναι καθαρός και οι εταιρίες θα κάνουν το κομμάτι τους και όλοι οι άλλοι θα συμμετέχουν σε μια πιο καθαρή λίγκα. Είναι απλό πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now