La_MoRt

ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ PLZ

Recommended Posts

Καλημέρα παίδες,ενδιαφέρομαι να αλλάξω κάρτα γραφικών στον υπολογιστή μου θα ήθελα μια κάλη πρόταση περίπου στα 80-90 ?,το ξέρω ότι είναι λίγα λεφτά αλλά τόσα μπορώ να διάθεσω.Η μητρική μου δεν παίρνει κάτι άλλο εκτός απο nvidia καθώς το chipset της μητρικής είναι nvidia. Αsus p5n32 E-sli plus.Αυτή τη στιγμή έχω μια αρκετά παλιά (9800GT 512 mb) και θα ήθελα κάτι σε 1G και γενικότερα αν υπάρχει κάτι κάλο στη τιμή αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το chipset της μητρικής σου είναι της Nvidia, αυτό δεν σου απαγορεύει να βάλεις ΑΤΙ κάρτα. Απλά δεν θα μπορείς να έχεις SLI, την οποία δυνατότητα σου δίνει η συγκεκριμένη μητρική.

Φτηνή και καλή λύση μόνο σε ΑΤΙ θα βρεις. Αυτή ας πούμε φαίνεται μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το chipset της μητρικής σου είναι της Nvidia, αυτό δεν σου απαγορεύει να βάλεις ΑΤΙ κάρτα. Απλά δεν θα μπορείς να έχεις SLI, την οποία δυνατότητα σου δίνει η συγκεκριμένη μητρική.

Φτηνή και καλή λύση μόνο σε ΑΤΙ θα βρεις. Αυτή ας πούμε φαίνεται μια χαρά.[/quo Αυτό που σου λέω είναι δοκιμασμένο έχω χαλάσει ήδη μια φορά τσάμπα λεφτά για κάρτα και τελικά δεν λειτουργούσε λόγω συμβατότητας!!!

Link to comment
Share on other sites

καμια μεταχειρισμένη GTX260 ;)
Η gtx 260 είναι πολύ καλή αλλά δεν έχω βρει που θενά σε τέτοια λεφτά, το πολύ να ανέβαινα μέχρι 100 ?.
Link to comment
Share on other sites

παρακολουθά τις αγγελίες εδώ, στο thelab.gr και insomnia.gr και κάτι θα βρείς υπομονή θέλει ;)

βεβαια καλύτερα βάλε εσύ αγγελία ότι ζητάς τέτοια κάρτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σου λέω είναι δοκιμασμένο έχω χαλάσει ήδη μια φορά τσάμπα λεφτά για κάρτα και τελικά δεν λειτουργούσε λόγω συμβατότητας!!!

Ποιος σου το ειπε φιλε μου αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now