Recommended Posts

Hellooooooooooo guys σήμερα(με το που την άνοιξα ;) )clockara την κάρτα πήγε 682mhz core 1660shaders 885mhz memory αλλά το score μένε σε χαμηλά επίπεδα...παρόλο που δεν τρώω throtl. και η κάρτα δουλεύει με 1.05voltage drivers έχω τους τελευταίους cpu e8500 500x8 1600mhz DDr3(thanks Toxic)το σκορ είναι 15.530(3d05) έχω βάλει μέγιστες επιδόσεις στους drivers και χαμηλά γραφικά(όχι aero)το priority δεν ανεβαίνει(access denied)

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ (έ)ΠΩ?ΤΙ ΆΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ???

ΥΠ tweaks δεν έχω κάνει :(....

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι το σκορ σου. Στο bot που βλεπω εισαι στην 20αδα στο 05. Αν η καρτα σου ειναι με gddr3 τοτε εισαι παρα πολυ καλα, με gddr5 παιζουν καλυτερα αλλα και παλι εισαι καλα... οσοι εχουν παραπανω εχουν και καλυτερο cpu στο bot...

Link to comment
Share on other sites

Για το 05 βάλε τα vista του Πέππα και θα δεις....;)

Ανέβασε όσο πάει τον επεξεργαστή, βάλε κάποιους από τους γνωστoύς καλούς drivers, 195.62, 185.85 και τρέξτο...

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά αρκετά πχ 5χχχ?

Αν ανεβασει το cpu και βαλεις καλους drivers θα δεις αρκετα μεγαλη διαφορα. ισως οχι 5000 αλλα ενα 3.000 μπορει να το δεις...

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά αρκετά πχ 5χχχ?

Βρε φίλε, περιμένεις από ένα φόρουμ να σου πει αυτό που έχεις μπροστά σου και μπορείς να έχεις την απάντηση σε 5 λεπτά;

Εκεί είναι όλο το ζουμί, στο να παιδευτείς μόνος σου για να καρπωθείς ο ίδιος αυτό που κατάφερες... ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now