Recommended Posts

Θα αξίζει και εκεί που θα δεις διαφορά θα είναι στα load....Ανέκαθεν μια καλή υδρόψυξη κρατούσε

χαμηλά τις θερμοκρασίες στα load....

Μακάρι να σε βολέψει η Η50 ή να κάνεις υπομονή για την Η70...:D

Link to comment
Share on other sites

σε πιάνω αδιάβαστο :P

δες στην μεθοδολογία στην 2η σελίδα

Οι ψήκτρες που δεν συνοδευόντουσαν από κάποιον ανεμιστήρα (Prolimatech Megahalems, Prolimatech Megashadow, Thermalright Ultra 120, Thermalright Ultra 120 Extreme Black και Thermalright Ultra 120 Extreme Copper) δοκιμάστηκαν με τον ανεμιστήρα της Cooler Master Long Life LED Fan 120mm. Τα specs του είναι: 2000rpm, 69,69cfm και 19dB-A noise (μετρήσεις κατασκευαστή που αναφέρονται στην συσκευασία). Ο λόγος που επιλέχθηκε αυτός ο ανεμιστήρας είναι ότι έχει πολύ καλό λόγο απόδοσης/θορυβο, κάτι που είναι πολύ σημαντικό για τον reviewer

fanless στα 4ghz θα ψήναμε μπριζόλες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Tρομερη διαφορα η megahalems.Aφησα το ψωφιμι h50 και ειδα τεραστια διαφορα.

πολυ καλυτερη ποιοτητα κατασκευης και αποδοση

φθηνοτερη απο το h50

με τη μια πηγα στα 4.2 stable ενω με το αλλο 4.1 το πολυ και με το ζορι

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίο το review σκέφτομαι να πάρω ένα κάλο cooler είμαι ανάμεσα στη noctua nh-d14 και στην Prolimatech Megahalems η τιμή θα μου βγει στα ίδια πάνω κάτω και για τις 2 μιας για την 2η θα πάρω 2 x fan 2000 rpm και amd bracket έχω τον 965 και θέλω να τον πάω stable στα 4gz.

Link to comment
Share on other sites

Τελειο review, το διαβασα και τελικα πηγα και πηρα την megahalems rev.b και ναι, ειμαι χαρουμενος:):):):)! Kοστιζει λιγοτερα χρηματα απο την noctua και ειναι σχεδον αν οχι ιδια με την noctua σε επιδοσεις. Ευχαριστω και εγω για το review! Περιμενουμε και αλλα με το καλο!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now