George_o/c

HWBOX.gr & MSI "VGA Overclocking Contest"

Recommended Posts

190%, κάρτα δεν σας λέω ποιά ( γιατί άλλωστε ), και όλα αυτά με το Tek-9 5.0 slim... φανταστείτε τι έχει να γίνει όταν βάλω το fatboy επάνω και κάνω και το mod για coldbug-free benching.

Link to comment
Share on other sites

190%, κάρτα δεν σας λέω ποιά ( γιατί άλλωστε ), και όλα αυτά με το Tek-9 5.0 slim... φανταστείτε τι έχει να γίνει όταν βάλω το fatboy επάνω και κάνω και το mod για coldbug-free benching.

190%:que:...Ποίος είσαι,ο BenchZowner?;P..

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αλλά επειδή είχα δοκιμάσει αρκετές 260 αποκλείεται να πήγες εκεί με αέρα και μάλιστα να έτρεξες και το kombustor που είναι πολύ βαρύ.Με άζωτο ή πάγο πάνε εκεί η 260.Με αέρα max max να πάνε 800

Edited by crio
Link to comment
Share on other sites

Το ποστ μου πιο πάνω το διάβασε κανείς? :eek:

Tα ρολόγια που έχει τρέξει το kombustor είναι πολύ λιγότερα από αυτά που δείχνει στο gpuz....;)

Ας προσέχουμε λίγο τους κανόνες παίδες....:T:

Link to comment
Share on other sites

Ρε boton αυτό που λες δεν είναι σωστό.Το combustor πολύ απλά δείχνει τα 2d clocks.

το παλικαρι ετρεξε το bench,τα ρολογια δεν ανεβηκαν για 3d και γιαυτο εβγαλε εκει οτι ειναι σταθερος.εχει δικιο ο boton.

Link to comment
Share on other sites

Το ποστ μου πιο πάνω το διάβασε κανείς? :eek:

Tα ρολόγια που έχει τρέξει το kombustor είναι πολύ λιγότερα από αυτά που δείχνει στο gpuz....;)

Ας προσέχουμε λίγο τους κανόνες παίδες....:T:

το ποιο πιθανο ειναι να του κρασαρε ο driver και να επαιζε με generic μονο για 2d.

Link to comment
Share on other sites

το ποιο πιθανο ειναι να του κρασαρε ο driver και να επαιζε με generic μονο για 2d.

σύνηθες φαινόμενο στις NVIDIA!

δεν κρασάρει το σύστημα ούτε διακόπτεται το μετρητικό απλά γυρίζει σε 2D και εσύ νομίζεις ότι το έβγαλες !!! :ο

Link to comment
Share on other sites

σύνηθες φαινόμενο στις NVIDIA!

δεν κρασάρει το σύστημα ούτε διακόπτεται το μετρητικό απλά γυρίζει σε 2D και εσύ νομίζεις ότι το έβγαλες !!! :ο

Ε καλα βλεπεις οτι σερνεται το συμπαν μετα σε 3D ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now