Boton

Athens Digital Week 2010 (7-10 October 2010)

Recommended Posts

Σίγουρα θα ήτανε ωραίο για κάποιον που δεν έχει ασχοληθεί ποτέ να δει απο κοντά άζωτα κτλ αλλά σκέψου ότι εκεί ο καθένας φέρνει πράγματα που αξίζουν αρκετά λεφτά.Δεν γίνεται λοιπόν ο καθένας να ανεβαίνει στο stage τη στιγμή που μόνο ένα CPU μπορεί να κάνει 1000?.

Link to comment
Share on other sites

zoro κοντραρεις επαξια τον bob spamαρακη!! :hehe::hehe:

Σίγουρα θα ήτανε ωραίο για κάποιον που δεν έχει ασχοληθεί ποτέ να δει απο κοντά άζωτα κτλ αλλά σκέψου ότι εκεί ο καθένας φέρνει πράγματα που αξίζουν αρκετά λεφτά.Δεν γίνεται λοιπόν ο καθένας να ανεβαίνει στο stage τη στιγμή που μόνο ένα CPU μπορεί να κάνει 1000?.

γιαυτο λεμε να μην υπαρχει stage να ανεβαινει κανεις!! :P:p

κατανοητο το προβλημα με το υλικο, δυστυχως δν θα ειναι εκει μονο ο κοσμος του box η του lab κλπ κλπ απλα το ανεφερα γιατι ισως θα μπορουσε να υπαρξει καποιος αλλος σχεδιασμος

@botona: sorry man, τραβα τους μια μεταφορα αν θες ;)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μέχρι στιγμής ξέρουμε τα παρακάτω:

Παρασκευή έχει προτείνει ο Στελάρας με subzero και άλλους να παίξουν για το παγκόσμιο στο PCMark.

Kυριακή Hipro5 και gprhellas.

Όσοι έχετε κάτι για τις άλλες μέρες πείτε να ξέρουμε πάνω κάτω και να για να μην υπάρχει κουνφούζιο

πάνω στη σκηνή...;)

Link to comment
Share on other sites

Οποτε παραγγείλουμε :P

Θα έρθεις τελικά?

αμα ειμαι αθενς ναι φυσικα και θα ρθω.

για σενα αγορι μου βιλγαρεζικες!!!!

μμμμμμ ιτσα χατ

μα πως μου μιλατε ετσι κυριε!?

Link to comment
Share on other sites

Το πρόγραμμα για το Oc stage Θα ανακοινωθεί μέχρι αύριο.

Stage Θα υπάρχει για πολλούς λόγους

Επίσης στο Stage θα είμαι ΜΟΝΟ ΟΣΟΙ συμμετέχουν και δήλωσαν συμμετοχή μέχρι χθες

Link to comment
Share on other sites

Ο hipro λογικά θα έρθει μεσημεράκι όπως και πέρισυ. Πήγαμε κατά τις 3 και τον μεταφέραμε με τον Παστελίδη από το hipro lab :D:D

Ποοοο ανυπομονώ να έρθω πάλι!!! Θα έχω κάνει και 8000 posts μέχρι τότε, τζετ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

θα σε παραλάβουμε πρωι πρωι, θα σε βαρεσω να σου πάρω τα λεφτα/πραματα και θα σε ρίξουμε με τσιμέντο στα πόδια στην θάλασσα.

αυταααα!

Μην ξεχάσεις και την παράνομη διακίνηση hardware που θα κάνουμε. Θα σου πουλήσω έναν SSD στο λιμάνι του Πειραιά. Θα απομακρυνθούμε όμως μην μας καταλάβουν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα παιξω παρεα με τον Ανεστη(junior 21).Η μονη μερα που βολευει ειναι το Σαββατο που θα μπορω να ειμαι ολη μερα.Πεμπτη και Παρασκευη θα περασω μονο για βολτα το απογευμα μετα τη δουλεια.Την Κυριακη μαλλον δε θα μπορεσω να ερθω καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now