Recommended Posts

βλέπω οργανωθήκαμε :D μπράβο μας

varachio βάλε 7 64bit δοκίμασα εχτές και σε XP και στα 7ρια με τις ίδιες συχνότητες βγάζει ~350marks παραπάνω :T:

Είμαι μια ανάσα απο τα δώδεκα χιλιάρικα... σε 64άρια 7 που δοκίμασα σήμερα... μοντάρω το waterblock τώρα να ταιριάζει στο socket και πάμε για δοκιμές με νεράκι...

Περισσότερα νέα το ξημέρωμα....

Link to comment
Share on other sites

Για το IGP χρειαζόμαστε ενα σκορ γυρω στα 16Κ απο τους 2600k owners... Πείτε μου οτι το έχετε καβάτζα να μην αγχώνομαι γιατί μένουμε κι απο χρόνο... εγω βρήκα τοίχο στα 2050ΜΗζ τελικά... το σκοράκι είναι καλό και πρώτο με διαφορά μέχρι στιγμής αλλά μόνο του δεν είναι αρκετό και σίγουρα φοβάμαι πως στο τέλος θα σκάσει και καλύτερο γιατί δεν είναι και σούπερ... θα προσπαθήσω κι απόψε για λίγο παραπάνω αλλα δύσκολο να δω μεγάλη διαφορά αφού stable ρολόγια τέλος... Στα 2060ΜΗζ βγαίνει όλο το bench εκτός απ το nature μ@μ#το μου!!! :rant:

@Ζορέ! ο εγγλέζος φίλος σου το ξετίναξε το 4290... κοντά 10Κ σκόρ ανέβασε ραααά !!!! :crack: Μεγάλη διαφορά στα ρολόγια έχετε ρε σύ γιατί τόσο; (???)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο Αρη!

varachio: με αζωτα και ξηρους παγους δεν ασχολουμai, με νερο το μεγιστο να παει 1100 το ρολοι, μετα, το τελος :)

και θες επεξεργαστη με καλο IMC να ανεβασεις ΝΒ, πολλοι παραγοντες, δυστυχως

Link to comment
Share on other sites

φιλε bloody θα χασεις τον χρονο σου. θα πεσουν οι sandy με 5500 GHz και ουτε που θα τους πιανει κανεις με 920 ακομα και με 980x!

μικρο ρολο παιζει η GPU ;)

edit: διορθωση :P

Link to comment
Share on other sites

Κώστα κανόνισε με το Γορίλλα να πάρετε για λίγο τον Απλό 2600 ώστε να πάμε λίγο πιο πάνω στο IGP 03....:D

Βρε συ το δικο μου σκορ ειναι με αυτον.

Τελοσπαντων ελειξε τωρα.Δυστυχως δεν ειχαμε αρκετο χρονο για πολλες δοκιμες.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now