Recommended Posts

ρa παίδες μια χαρά είμαστε,

για να κερδίσεις πρέπει:

1) να το φυσάς το χρήμα

2) να έχεις όλα τα hardware που χρειάζονται

3) να συναντιούνται όλοι οι κορυφαίοι σε συχνά events.

ξεχνάω κάτι?

τώρα ο κάθε ένας από το σπίτι...και πολύ καλά είμαστε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Για το 32άρι εγώ ότι μπορώ θα το κάνω.Φοβάμαι όμως ότι σύντομα θα δούμε τπτ 640-650 FSb και θα τρέχουμε...:(

Οι γερμανοί με ένα μέτριο Run (sub 11) μας περνάνε.

Την άλλη βδομάδα που θα ανέβω αθήνα θα κάνουμε τπτ?Έχω και μια 275 αν θέλετε

Link to comment
Share on other sites

Για το 32άρι εγώ ότι μπορώ θα το κάνω.Φοβάμαι όμως ότι σύντομα θα δούμε τπτ 640-650 FSb και θα τρέχουμε...:(

Τα 640 -650 λογικα, θα τα εχουμε και 'μεις.

Μην βγούν τίποτα biostar απο την γωνία,

με 700 fsb και αντε πιάστους...

Link to comment
Share on other sites

to 3000 ειναι απλο, το 2000 ειναι το δυσκολο, εκει θα πεχτει και φυσικα το 4290 που αν ειχα πιο καλες μνημες θα πηγαινε καλυτερα. αληθεια ποιες μνημες πανε ψηλα για 890Gx? με το ζορι περναω το 850 Mhz!

λες να δοκιμασω τις Cellshock 14400 cl8 που εχω για το 775....με 1,7-1,8v δεν νομιζω να κανω ζημια!

Link to comment
Share on other sites

to 3000 ειναι απλο, το 2000 ειναι το δυσκολο, εκει θα πεχτει και φυσικα το 4290 που αν ειχα πιο καλες μνημες θα πηγαινε καλυτερα. αληθεια ποιες μνημες πανε ψηλα για 890Gx? με το ζορι περναω το 850 Mhz!

λες να δοκιμασω τις Cellshock 14400 cl8 που εχω για το 775....με 1,7-1,8v δεν νομιζω να κανω ζημια!

¨Ελα zore! Δοκίμασε τα πάντα! Μη φοβάσαι, το πολύ πολύ να κάνεις rma...

Δοκιμάζω κι εγω σήμερα το HD2000... τον έχω τον Ρουμάνο μάλλον... :D και βλέπουμε... Α, ρε γμτ! Αργά μας ήρθαν τα καινούργια εργαλεία μας...

Link to comment
Share on other sites

μεγια! ποιο σιπιγιου εχεις? δοκιμασε με 2 μονο πυρηνες (03 ειναι αυτο) μηπως το τουρμπο σε παει πιο ψηλα!

Μες το μυαλό μου είσαι! 2 πυρινο τον έχω να τρέχει στα 3,3 ... ο 2400 είναι... frequency? 1970 κι ανεβαίνει... να δω που θα βρω τοίχο...

Link to comment
Share on other sites

Μου μπλόκαραν το 11.44...:(

Δεν φαίνεται λέει το background άρα είναι άκυρο...Τι μαλάκια είναι αυτή πάλι?

Όταν βγήκε το PI για κάποιο λόγο δεν φαινόταν το checksum οπότε έκανα maximize το window..Άντε να δω τι θα μου πούνε....

Link to comment
Share on other sites

Μου μπλόκαραν το 11.44...:(

Δεν φαίνεται λέει το background άρα είναι άκυρο...Τι μαλάκια είναι αυτή πάλι?

Όταν βγήκε το PI για κάποιο λόγο δεν φαινόταν το checksum οπότε έκανα maximize το window..Άντε να δω τι θα μου πούνε....

Έλα ρε Χρήστο, αφού θα κάνεις καλύτερο... μη μασάς!

Link to comment
Share on other sites

μπράβο παιδάκια! πολύ καλά τα scores. αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι ότι κανεις τους δεν έχει τρίτη θέση πάνω από 9000 οποτε είμαστε σε καλο δρόμο, εκτος αν το εμφανίσουν προς το τέλος πάλι :D

Link to comment
Share on other sites

Κώστα θα βάλεις SS? γιατί νομίζω LN2 είναι υπερβολή αν και το έχουν κάνει κάποιοι :D

παγωμένο νερό όμως τουλάχιστον

εγώ και 500 πόντους max να τσιμπήσω δεν βοηθάω καθόλου σε σχέση με τους 1000 που μπορεί να τσιμπήσει ο καθένας σας ;)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now