Recommended Posts

Εγώ με 980 και 580 σε άζωτο θα μπορούσα να φανώ πουθενά χρήσιμος? Γιατί δεν το έχω καταλάβει και πολύ καλά το θέμα και έχω μπερδευτεί κιόλας που είναι καλύτεροι οι SB και που όχι.

Link to comment
Share on other sites

αν παιξεις με 580, το σκορ σου θα μετρησει ,

μονο αν ειναι καλυτερο απο του αρη,

που εχει παιξει για το συγκεκριμενο stage με αυτην την καρτα

edit

με τα ηδη δεδομενα, χρειαζομαστε average πανω απο 115.600 για την πρωτη θεση

με διαφορετικες καρτες

Edited by zafiropo
Link to comment
Share on other sites

χωρις πλακα τωρα μπορω να παιξω καπου?εχω επισης μια καλη 275 και αλλη μια την οποια δεν εχω ψαξει..δυστυχως μονο με αερα μπορω να παιξω ομως..απλα εχω χαμηλες θερμοκρασιες(στην βεραντα με 5oC :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς νομίζω να παίξεις για σένα για να γουστάρεις μιας και οι άλλοι παίζουν με άζωτο. Καλά θα περάσεις πάντως ακόμα και με αέρα και κουμπωμένο μπουφάν και διπλές κάλτσες :D

Link to comment
Share on other sites

Πριν 2 χρόνια σχεδόν, Χειμώνας έτοιμο να χιωνίσει έχω κλείσει την πόρτα στο δωμάτιο και μπουφάν με φόρμα διπλές κάλτσες και κουκούλα για να μπεντσάρω :hehe: Όλοι με κορόιδευαν στο σπίτι :P

Link to comment
Share on other sites

ο,τι και να κανουμε τους βορειους δεν τους φτανουμε που ανοιγουν την πορτα και βρισκονται στους -15 με -20 ετσι για πλακα!

DrSwizz's 9747 marks 3DMark03 run with Radeon HD 4290 @ 1196/944MHz

Ακριβώς έτσι είναι... πέρσι τέτοια εποχή ήμουν στην Ν.Κορέα... θερμοκρασία αέρα -16 κελσίου και θερμοκρασία κλοκαρισμένου QX9xxx σε φορτίο στους μόλις +18 κελσίου με ψύκτρα αέρα... οταν ήταν idle έβλεπα μείον θερμοκρασίες! αντε 'συ και ψάχνε μονοβάθμιο να τον φτάσεις...

Link to comment
Share on other sites

btw οι βάσεις για τους ανεμιστήρες του benchtable είναι σπίτι μου :hehe:

εσυ να κοιτάξεις για κάνα 01, ακους? :hehe:

το 32αρι με 775 το αφησαμε?

κανεις άλλος? :(

εν τω μεταξυ, σε σχέση με αυτό http://hwbot.org/community/submission/942294_stummerwinter_3dmark2001_se_geforce_gtx_280_93395_marks ειμαι οκ?

exei syn 100kati mhz cpu πάνω, μημες πιο ψηλά αλλά με χάλια timings και 40 mhz κατων στην 280?

κάνω κάτι λάθος?

Edited by junior-21-
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now