George_o/c

Μαζική παραγγελία BH5 - Old School rockz!

Recommended Posts

Παιδιά αν το κανονίσουμε ώστε να λάβουμε όλοι μαζί ένα δέμα, είναι προτιμότερο να το παραλάβει κάποιος από σας στην Αθήνα. Και μετά να σταλλούν ξεχωριστά σε zoro, subzero & εμένα τρία δεματάκια.

Ή απλά παραγγέλνουμε εγώ, ο zoro και ο subzero χωριστά και τα παίρνετε όλοι οι Αθηναίοι μαζί ;) Πείτε μου πως θέλετε να το κάνουμε ώστε να έχω όλα τα στοιχεία μέχρι τις 4 Ιανουαρίου που επιστρέφει ο Knut, να τα στείλει.

Oh, by the way... New benchroom & new stuff in da House :D

4614d19a0822bf5d.jpg

4614d19a0824ca41.jpg

4614d19a0826e154.jpg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν το κανονίσουμε ώστε να λάβουμε όλοι μαζί ένα δέμα, είναι προτιμότερο να το παραλάβει κάποιος από σας στην Αθήνα. Και μετά να σταλλούν ξεχωριστά σε zoro, subzero & εμένα τρία δεματάκια.

Εγώ συμφωνώ :) Στείλε το δέμα σε ένα από τα παιδιά και αν είναι εγώ θα τους συναντήσω να παραλάβω τα δικά μου...

Καλύτερα δεν είναι να έρθει Αθήνα το πακέτο και μετά να σταλούν ξεχωριστά στα υπόλοιπους τα πράγματα;

Εσύ Γιώργο πότε με το καλό θα είσαι πάλι Αθήνα; Μήπως θα ήταν καλύτερα να τα παραλάβεις κι εσύ από εδώ χωρίς να στα στείλουμε Κρήτη;

...μέχρι τις 4 Ιανουαρίου που επιστρέφει ο Knut, να τα στείλει.

Επιστρέφει που κι από που;! :que:...

Oh, by the way... New benchroom & new stuff in da House :D

Με γειά! Σου εύχομαι το νέο benchroom να σου φέρει και καλύτερα score! :D

Ελπίζω η επόμενη "αλλαγή" /αναβάθμιση να είναι ένα cascade... Είναι κρίμα αφού ασχολείσαι τόσο εντατικά με το OC να μην έχεις και ένα cascade (χωρίς φυσικά να εγκαταλείψεις το πανέμορφο SS που έχεις!)...

Στην Αθήνα το νέο benchroom;

Link to comment
Share on other sites

Όχι εδώ Χανιά είναι πάλι το benchroom, απλά πιο μεγάλο για να υπάρχει άνεση :)

Έχει πάει διακοπές τώρα και 3-4 Ιανουαρίου θα επιστρέψει πάλι Νορβηγία ο Knut. Τα δικά μου δεν με επείγουν, μπορώ να τα παραλάβω και τον Φεβρουάριο που λέω να ανέβω Αθήνα πάλι :) Οπότε μένουν μόνο του zoro και του subzero.

Link to comment
Share on other sites

Ο Στέλιος δεν θέλει. Άλλος που να μπορεί;

Εγώ πάντως δεν μπορώ /θέλω :(

Γιώργο, όπως τα βλέπω τα πράγματα, μάλλον εσύ θα τα παραλάβεις (στην Κρήτη) και θα μας τα στείλεις ξεχωριστά σε κάθε έναν από εμάς... :hug:..

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα μου εμενα ειναι οτι , ειναι δυσκολο να κανονισω 5-6 συναντησεις με καθεναν σας για να παρει το δεμα του . Αν ειναι να γινει μια συναντηση με ολους μαζι , τοτε ΟΚ . Αλλα το να προσπαθω να βρεθω ξεχωριστα με τον καθεναν (οποτε μπορω και οποτε μπορει) ειναι το πακετο.

Εαν βρειτε μια καλη λυση , εγω ειμαι μεσα .

Link to comment
Share on other sites

Στέλιο νομίζω θα βρεθεί μια λύση με αυτό που λες, ναι όλοι μαζί εννοείτε!

εμενα θα τις πάρει ο Χρηστάρας οποτε ανεβεί πάνω ή ακόμα και ο κρητίκαρος που θα ανεβεί φλεβάρη και μετά θα πάει Αίγιο. δεν νομίζω να βιάζεται κανεις τόσο πολύ πια. :)

και το λογικό (για μένα) είναι να έρχεται ο καθένας από σένα και να μην σε "ξεσπιτωνει" να συναντιέστε έξω!

Αλλα ας πουν και οι Αθηναίοι

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται ότι δεν θα τραβιέσαι ρε να τους δίνεις τις μνήμες. Ο καθένας θα έρχεται να τις παραλαμβάνει από εκεί ;) Ας πουν και τα παιδιά από Αθήνα και κανονίζουμε :)

Έφτιαξα καινούριο thread γιατί το είχαμε ξεσκίσει το άλλο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now