George_o/c

MSI MOA 2011 - Master Overclocking Arena Greek Qualifiers

Recommended Posts

johnamd αποθήκευσε τις εικόνες σε png format ή κάνε τις Resize σε JPEG με Quality 90% μέσω του VSO Image Resizer. Man δεν φαίνεται τίποτα...

Στο λέω γιατί το direct link που έδωσες από το bot είναι hotlinking και απαγορεύεται από το HWBOT οπότε θα στο σβήσουν.

Link to comment
Share on other sites

τρεχω σε 32xp με τις ιδιες ρυθμισεις με πριν (windows 7) και δεν παιρνω καλητερο αποτελεσμα ,με τη μονη διαφορα τα 7 τρεχουν σε ssd τα xp με raptor

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι σε xp με καπια τeak reg απο(george_o/c .ευχαριστω)

..ωραίος :T: αλλά πρεπει οπωσδήποτε να σφίξεις μνήμες ή να παίξεις με τον 1:8 divider με 9ρια αλλιώς έτσι χάνεις πάρα πολύ ;)

Ενα βελτιωμένο. έχει ακόμη να δώσει ο 2600Κ.:whip:

57 multi αυτα είναι :D μην μου πεις οτι είσαι με αέρα κιόλας? :gizmo:

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

επιστρέφω σαν ζευγάρι (άλλωστε με το βαγγελη παίζαμε ζευγάρι και απο παλιά) γιατί για να ξαναμπώ εγω τώρα με δικα μου πράγματα φτου και απο την αρχή σε τέτοιο νταλαβέρι πακέτο ..

αφου ξέρεις την τρέλα και την αρρωστια την εχω και με έχεις δει και απο κοντά George!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δε θα το παλευα αλλο το 32αρι αλλα μιας και προχθες που παιζαμε 3DMark 11 βρηκαμε σχετικα γρηγορα τα ορια της καρτας(και τα ξεπερασαμε παιρνωντας στο χερι ενα PWM ) ,ειχε περισεψει λιγο αζωτο και λεω δε ριχνω κανενα 32Μ να περασει η ωρα :D

phil's 5min 45sec 313ms SuperPi 32m run with Core i7 Extreme 980X @ 6480MHz

Shot0006.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δε θα το παλευα αλλο το 32αρι αλλα μιας και προχθες που παιζαμε 3DMark 11 βρηκαμε σχετικα γρηγορα τα ορια της καρτας(και τα ξεπερασαμε παιρνωντας στο χερι ενα PWM ) ,ειχε περισεψει λιγο αζωτο και λεω δε ριχνω κανενα 32Μ να περασει η ωρα :D

phil's 5min 45sec 313ms SuperPi 32m run with Core i7 Extreme 980X @ 6480MHz

Shot0006.jpg

...τα ισωπέδωσες όλα respect :worship2:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ποτε ληγει ρε παιδια;Ο Γιωργος ειπε πως πηρε παραταση μεχρι τις 20 αλλα στην αρχικη σελιδα λεει ακομα 18.

Link to comment
Share on other sites

παστελιδις reported.

ωραιο σκορακι phil :T:

με 3 καναλια ποσο παιζεις?

Με triple channel εχει bug στους -167.Με dual παιζει πιτα περιπου 150 Mhz πιο πανω.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now