Aten-Ra

BattleField 3

Recommended Posts

Γορίλα για πες καμια πληροφορία για το battlefield 3 , τι θα γίνει με εμάς που κάναμε pre order πότε προβλέπετε να έχουμε το παιχνίδι στα χέρια μας? γιατί πέφτει 27 Πέμπτη και μετά 3ημερο αργία. Δηλαδή αν δεν έρθει Πέμπτη τον ήπιαμε κανονικά! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γορίλα για πες καμια πληροφορία για το battlefield 3 , τι θα γίνει με εμάς που κάναμε pre order πότε προβλέπετε να έχουμε το παιχνίδι στα χέρια μας? γιατί πέφτει 27 Πέμπτη και μετά 3ημερο αργία. Δηλαδή αν δεν έρθει Πέμπτη τον ήπιαμε κανονικά! :hehe:

Σε 2 εβδομάδες θα σου πω. . . .γιατί είμαι Σάμο τώρα lol !

Link to comment
Share on other sites

με βαση οσων γραφονται τις τελευταιες ημερες.... ειμαι πιο πολυ σε 2600κ... θεωροντας τον καλυτερο σε ολα, ομως με τα παιχνιδια να αναγνωριζουν ολους ή σχεδον ολους τους πυρηνες πλεον... παω σε bd αφου ειναι κατι που θα μου κρατησει και περισσοτερο.....

Link to comment
Share on other sites

για να λες 2600κ ξερεις τι gpu(s) εχει, τι αναλυσεις παιζει κλπ ετσι? ;)

για να φτασαμε σε σημειο να πει και ο Πεππας να παρει 8150, κατι δεν παει καλα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

για να λες 2600κ ξερεις τι gpu(s) εχει, τι αναλυσεις παιζει κλπ ετσι? ;)

για να φτασαμε σε σημειο να πει και ο Πεππας να παρει 8150, κατι δεν παει καλα :hehe:

Φρέσκια πληροφορία για τις πολυπύρηνες επιδόσεις της μπουλντοζας στα games....

http://scalibq.wordpress.com/2011/10/19/amd-bulldozer-can-it-get-even-worse/

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι απλά τα σπάει.

Εγώ σε SP με 6870@ 980/1150, 1680x1050, 4xAA,8xAF, Ultra έχω πολύ γενικά 30-50 fps. Μια χαρά θα έλεγα. Την μνήμη της κάρτας την τελιώνει σχεδόν.

Απο γραφικά... Δεν υπάρχουν λόγια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now