George_o/c

HWBOX.gr Sandy Bridge 2011 Contest: Κερδίστε μια Gigabyte Z68X-UD3H-B3!

Recommended Posts

Αφού έχει offsets ρε τύπε... αν κάποιος θέλεις να κάνει κουτσουκέλα :)

πιστευω όλοι μας θέλουμε να πιστευουμε πως δεν θα τα πειραξει κανεις :)

Link to comment
Share on other sites

πιστευω όλοι μας θέλουμε να πιστευουμε πως δεν θα τα πειραξει κανεις :)

Εντάξει ok... εγώ το είπα μήπως να χρησιμοποιούσατε έστω κάτι που να μην δίνει offsets επιλογές ( hw32; ) ώστε να μπει κάποιος στον πειρασμό - αν και πάλι... :)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει ok... εγώ το είπα μήπως να χρησιμοποιούσατε έστω κάτι που να μην δίνει offsets επιλογές ( hw32; ) ώστε να μπει κάποιος στον πειρασμό - αν και πάλι... :)

Τι εμποδίζει τον off-setter από το να κάνει απλά edit το screenshot ? :P

Link to comment
Share on other sites

Τι εμποδίζει τον off-setter από το να κάνει απλά edit το screenshot ? :P

Ποιό χρειάζεται περισσότερο χρόνο και commitment - να κάνεις 2 click @ coretemp ή να αρχίσεις τα τρελά στο PS;

Ι get the point - αν θέλεις να cheatάρεις, θα cheatάρεις. Απλά είπα να μην χρησιμοποιούμε και utilities που το κάνουν τόσο εύκολο.

Rejected. kthxbye :)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ας το λήξουμε εδώ το θέμα για το CoreTemp. Να πω ότι απλά αν κάποιος παίξει στα 110 BCLK ξέρω 'γω και πει ας πούμε ότι παίζει με αερόψυξη, ζητάω ένα video που να δείχνει air-cooling και 110MHz bclk στο CPU-Z.

The end.

Link to comment
Share on other sites

Είναι το λεγόμενο open air-cooling :hehe:

Λοιπόν Τάσο δέχτηκα την συμβουλή σου και αντί για Coretemp πρόσθεσα το HWinfo32 στο πρώτο post. Άντε φτάνει τώρα, πολλά είπαμε, ξεκινήστε να benchάρετε :D

Έκανα και update στο πρώτο post - Αντί για coretemp θα πρέπει να είναι ανοιχτό το HWinfo32!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό παίζει στην κατηγορία "Zen Cooling" - πρέπει ο επεξεργαστής να πιάσει ένα επίπεδο διαλογισμού τέτοιο - ώστε να πείσει τους πυρήνες να δροσίζονται μόνοι τους :shades:

Btw - η intel βάζει μέσα στους επεξεργαστές λίγο ατμό - αν δεις ότι βγαίνει έξω, τον χάλασες! :lolling:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω να κονταροχτυπηθώ με τον Πέππα στο 1M :D

Ποντάρεις στην ατυχία μου, ώστε έστω και με την απειροελάχιστη τύχη που διαθέτεις να χτυπήσεις 1ms γρηγορότερο χρόνο και να πανηγυρίζεις ρε ?

Σε πάω μια κόντρα στο 2001SE αν θες ( διάλεξε κάρτα, και πάμε... σε άλλο thread μην το μαμήσουμε τελείως αυτό εδώ )

Link to comment
Share on other sites

GL guyz..ηθελα κ εγω να παιξω αλλα με 2500 δεν πας πουθενα..:P

Ένας 2500K μαζί με 4x2GB Hypers θα περάσει όλα τα SuperPi score με 2600K και 4GB RAM ;)

Μου είπε μπορεί να δοκιμάσει ο mpasias με τον καινούριο του 2500K, όλο και κάτι έχει μάθει τόσο καιρό όποτε benchάρουμε :D

Link to comment
Share on other sites

αρε τυχεροί.μας χτύπησε η κρίση και δεν έχουμε καλό hardware να κάνουμε τη πλάκα μας.πάνε αυτά τώρα!!!!!

τώρα θεατής μέχρι απροόπτου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ρε George δεν ανοιγεις λιγο τις ημερομηνιες να προλαβουμε κι εμεις που ειμαστε διακοπες??

Τοσο δυσκολο ειναι ας πουμε να ληγει στις......10 Σεπτεμβρη??

Link to comment
Share on other sites

Ένας 2500K μαζί με 4x2GB Hypers θα περάσει όλα τα SuperPi score με 2600K και 4GB RAM ;)

Μου είπε μπορεί να δοκιμάσει ο mpasias με τον καινούριο του 2500K, όλο και κάτι έχει μάθει τόσο καιρό όποτε benchάρουμε :D

George εγω πιστευω οτι ενας 2500Κ δεν μπορει να ανταγωνιστει με την καμια 2600Κ + Hypers. Της παναγιας τα ματια να του βαλλεις απανω..οσο και να Tweakαρεις το HT kαι τα + 2ΜΒ Cache κανουν μεγαλη την διαφορα σε τετοιους διαγωνισμους.

Θα σας βγαλλω και εγω κανενα Score ετσι για να εχετε να συγκρινετε.

:D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now