George_o/c

HWBOX & MSI Summer 2011 Photo Contest: Φωτογράφισε και κέρδισε!

Recommended Posts

"Η επιτροπή μας αποτελούμενη από εκπρόσωπο μόδας και 3 βαθειά κοιμώμενους hardwarάδες θα επιλέξει τις έξι καλύτερες φωτογραφίες σας, συγνώμη, αυτές που θα τραβήξετε και θα έχουν σχέση με διακοπές-καλοκαίρι & hardware-tech accessories. Δώστε βάση, όσα περισσότερα likes συγκεντρώσουν οι φωτογραφίες σας μέσα στο group μας τόσο αυξάνονται οι πιθανότητες σας να κερδίσετε ένα από τα μαγευτικά μας δώρα - αυτό επίσης σημαίνει, πως δεν θα κοιτάξουμε καν τα likes που θα έχει στο δικό σας Wall!!!"

Αν αναφέρεσαι στο bold, νομίζω είναι εμφανές ότι πρόκειται για αστείο και ότι γενικά κινείται στο αστείο ύφος όλων των κανόνων.

Link to comment
Share on other sites

Η κλήρωση έγινε, οι νικητές βγήκαν. Ανεβαίνει αναλυτικότατο video στο οποίο φαίνεται ξεκάθαρα όλη η κλήρωση! Όταν ανέβει το video, θα πω και τα ονόματα όσον κέρδισαν.

Link to comment
Share on other sites

Οι νικητές του διαγωνισμού είναι:

MSI N480GTX Hydrogen – Αλέξανδρος Τσαμπούρης

MSI N480GTX Hydrogen - Δέσποινα Σούτη @ Yoshi

MSI P67A-G45 – Ιωάννης Βλαχάκης

MSI R5670 Cyclone – Άλκης Θεοχαρίδης

MSI P55M-GD45 – Nίκος Δασκαλάκης

MSI P55M-GD45 – Χαράλαμπος Μιχαηλίδης

Στείλτε τα στοιχεία σας (ονοματεπώνυμο, πλήρης διεύθυνση, κινητό τηλέφωνο) στο giveaway2011@hwbox.gr για να σας αποστείλουμε τα δώρα.

Ευχαριστούμε για ακόμα μία φορά την MSI για την άριστη συνεργασία και τα πλούσια δώρα που προσέφερε. Stay tuned ακολουθούν κι άλλοι διαγωνισμοί!

Υ.Γ. Στο video θα δείτε όλη την διαδικασία της κλήρωσης και το πως βγήκαν οι νικητές. Δείτε το σε 720p :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε γ@μοτο να καθόταν και καμια ΑΜ3+ καλά θα ήταν... αλλα αυτη τη στιγμή λεφτά για να στησω 1156 δεν υπάρχουν και χρειάζομαι και λάπτοπ για τη σχολή... οπότε μηπως την θες και αυτή WaterNoob? :P

@webhunter

Δεν ξέρω για τους αλλους αλλα εγώ πέρασα γ@μ@τ@!

Εκανα 2 ωρες ταξίδι με τον πύργο στο πίσω καθησμα, περίμενα να κατέβει η υπερχηλιση, να πάρε σωστή γωνία ο ήλιος για να μην έχω σκιές και να μην βρέξω την μηχανή!

Α, ναι και να μην πάθω ηλεκτροπληξία :P

Αξέχαστη εμπειρία ;)

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο στο Box για τον διαγωνισμό. :D

Παίδες,καλά να περάσετε με το hardware.

Κρίμα που πέθανε ο υπολογιστής μου,ο μόνο που παίρνει memory cards.

Αλλά όλα γίνονται για έναν λόγο..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now