''Vagos''

Πρόβλημα στην PHILIPS 170C4?

Recommended Posts

Παιδιά είμαι κάτοχος δυστυχώς αυτής της οθόνης! Έπαιζα λίγο counter πριν και μου έκανε έτσι το σύστημα! [media]

[/media]

Οι κάρτες γραφικών δεν φταίνε! Τις έχω τεστάρει ξεχωριστά και 2.

Υποπτεύομαι ή το τροφοδοτικό ή μητρική ή οθόνη...Αν και οθόνη μου φαίνεται λίγο δύσκολο! Για το τροφοδοτικό λέω μήπως με τα σκαμπανευάσματα της τάσης δεν τα πάει και καλά..Να σημειώσω δεν το κάνει πάντα..Μπορεί να το κάνει μια φορά το μήνα! Αλλά όταν το κάνει και κάνω εγώ restart και πάω να ξαναπαίξω συνήθως το ξανακάνει αλλά όχι πάντα..

Πιστεύω εσείς κάτι παραπάνω θα ξέρετε από μένα...Τα χριστούγεννα να είμαι καλά θα πάρω μια καινούργια οθόνη γιατί αυτή είναι από το 2000!!!! Και είναι και 17''!!!

Πάντως τα έβγαλε τα ψωμιά της... Λέω να πάρω μετά από πολλά google search και review την HP ZR30w πιστεύω θα δω διαφορά....

Τώρα μέχρι να την πάρω πείτε μου τη θα κάνω με τις γραμμές στην οθόνη...Που οφείλετε???

Link to comment
Share on other sites

Η θερμοκρασίες καλύτερες δεν γινότανε! 55c ο επεξεργαστής και οι κάρτες όταν παίζουν 63c έχω λίγες θερμοκρασίες στις κάρτες επειδή έχω βάλει στο msi afterburner στο auto και έχω βάλει πχ όταν ξεπερνάει τους 55c να πηγαίνουν τα ανεμιστηράκια στο 60% Γι'αυτό δεν έχω καθόλου τέτοιο πρόβλημα..Παίζει να είναι τίποτα από αυτά που είπα ποιο πάνω?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now