Yz250

my case by Κοπριτης(full moding)

Recommended Posts

Καλα νταξι ο μεσσιε Κοπριτης σε αυτο το τομεα ειναι ΕΝΑΣ και μοναδικος δν το συζητω καν..;) Το μονο πραγμα που διαφωνω καθετα ειναι η χρηση των νεοναζιστικων συμβολων που συνηθως συναντασω σε φασιστες και χρυσαυγιτες, πραγματα τα οποια μου βαρανε μπιελες οποτε τα βλεπω!!:rant: :rant:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι νεοναζί - ναζί καθαρό είναι :P

Εγώ από την άλλη δεν έχω πρόβλημα. Γιατί αν το κουτί ήταν αφιερωμένο στη CCCP θα λέγαν όλοι "μπράβο", αγνοώντας φυσικά τα εγκλήματα πολέμου των Soviet.

Link to comment
Share on other sites

LOL μου πηρε κανα 3 λεπτο να καταλαβω πως ειναι chieftec , αρε γιωργο μαγος εισαι ρε γμτ

Εμενα η σβαστικα δε με πειραζει , δε κολλαω στις ταμπελες (αν και εγω θα εβαζα κατι αλλο) αλλα οτι ο τσε ειναι εγκληματιας πρωτη φορα το ακουω. μαζευω τα μαλλια μου as we speak..

Link to comment
Share on other sites

Ωραία δουλειά του Κοπρίτη αλλά τα διάφορα εμβλήματα το μάμησαν το κέρατο...:whip:

Όσο για τον Che...έλεος! Σε λίγο θα τον συγκρίνετε με τον Stalin...

Link to comment
Share on other sites

Όπως κάθε μεγάλος σχεδιαστής...έτσι και ο George έπρεπε να κάνει κάτι να τραβήξει τα βλέμματα...:P

Ούτε εγώ δίνω σημασία στα σήματα...το όλο σύνολο είναι πολύ πολύ όμορφο..:T:

George,δέν μας βάζεις στην σειρά όλα τα MCP από το 01 μέχρι και το 06 να δούμε την εξέλιξη? :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Το μονο πραγμα που διαφωνω καθετα ειναι η χρηση των νεοναζιστικων συμβολων που συνηθως συναντασω σε φασιστες και χρυσαυγιτες, πραγματα τα οποια μου βαρανε μπιελες οποτε τα βλεπω!!

Συγνώμη κιόλας, αλλά αν δεις ένα συναρμολογούμενο αεροπλάνο, ή άρμα μάχης του 2ου ΠΠ, που θα έχει τα γερμανικά σύμβολα, θα "βαρέσεις μπιέλες"?

Ο άνθρωπος δεν κρέμασε σημαία στο μπαλκόνι του. Η "σειρά" MCΡ του Κοπρίτη είναι όλη με στρατιωτικό στυλ. Όποιο στρατό και να βάλεις κατά τη γνώμη μου, εγκληματίες είναι. Δηλαδή το MCΡ01 που είναι αμερικάνικου στρατού σου αρέσει? Δεν κάνουμε πολιτική συζήτηση εδώ, βλέπουμε την εξαιρετική δουλειά του καλλιτέχνη. Η ιδέα έρχεται σε 2η μοίρα κι είναι υποκειμενική πάντα. Κι εγώ θεώρησα βλακεία την ιδέα του γυάλινου κουτιού που κέρδισε το διαγωνισμό της CM, αλλά δεν παύει να πήρε την 1η θέση.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια

οσο για το θεμα του case ηταν δικια μου ιδεα και ο Κοπρτης μου το σχεδιασε και αποφασισα για τηνν υλοποιηση του project

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now