Recommended Posts

Προβλέπω αρκετά ζόρι δοκιμασίες από δω και πέρα οι οποίες δεν θα βγαίνουν με 5 κλικ... Η περίοδος των γιορτών και του καλού πνεύματος έλαβε τέλος..

Link to comment
Share on other sites

Οπ μολις ειδα την 21η!

Μονο μοντελο ετσι? Δεν θελετε και χρονολογια ε?

Ετσι, να σφιξουν λιγο τα ζωναρια! :D

Please, PLEASE, τις απαντησεις για το προηγουμενο δωστε τις σημερα, και τις συμμετοχες αυριο εαν δεν προλαβενετε.

Δε νομιζω να παρει τοση ωρα να συμπληρωσετε εσεις τη φορμα με τα σωστα και να μας τα πειτε :P

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς συγχαρητήρια για το διαγωνισμό και μπράβο για το κόπο σας και την ενέργεια που σπαταλάτε στο forum.

Παρόλα αυτά εγώ προσωπικά έχω ένα παράπονο .Έβλεπα την βαθμολογία και στοις τελευταίες 3-4 στήλες έχετε ένα σχόλιο περί «καλτσόν» και ιστορίες. Εγώ προσωπικά έχω χάσει 3 δοκιμασίες από τα προβλήματα όπου δεν μπορούσα να κάνω τίποτα .Πρώτα από όλα στις δοκιμασίες όπου ζητήσατε το link.Εγώ με τα χαράς έγραψα την απάντησή μου και την έστειλα αλλά η εταιρία ηλεκτρονικού ταχυδρόμου δεν έστειλε το μήνυμα επειδή δεν μπορούσε να ελέγξει την διεύθυνση για ιούς. Τέλος κάποιες δοκιμασίες ήταν γραμμένες στο post forum της προηγούμενης δοκιμασίας και δεν φαινόντουσαν στην σελίδα όπου έχετε όλες τις δοκιμασίες παρά μόνο όταν τελείωσαν (σε 2 συγκεκριμένες δοκιμασίες )

Το μήνυμα αυτό δεν το στέλνω για να παραπονεθώ σε εσάς (μιας και είναι ένας διαγωνισμός μη κερδοφόρως για εσάς ) απλά για να δηλώσω τους προβληματισμούς μου ρε φίλε.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για τη μόβο που ζητάτε. Μιλάτε για mobo του στιλ SR2 που δουλευει ταυτόχρονα 2 επεξεργαστές ή κάποια που μπορεί να δουλεψει ή τον ένα ή τον άλλο;

Link to comment
Share on other sites

Και μια προέκταση στην ερώτηση του NoDsl. Μιλάτε για mobo που τα socket είναι στο ίδιο pcb;

Γιατί με την κάρτα γραφικών την πατήσαμε :P

Off-topic

Βλέπω λοιπόν τον τίτλο τις νέας ερώτησης και λέω ωραία θα παίξει λογικά ερώτηση πάνω σε προγραμματισμό.

Μπαίνω στο thread και τσουπ πάλι hardware... :handshake...

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς συγχαρητήρια για το διαγωνισμό και μπράβο για το κόπο σας και την ενέργεια που σπαταλάτε στο forum.

Παρόλα αυτά εγώ προσωπικά έχω ένα παράπονο .Έβλεπα την βαθμολογία και στοις τελευταίες 3-4 στήλες έχετε ένα σχόλιο περί «καλτσόν» και ιστορίες. Εγώ προσωπικά έχω χάσει 3 δοκιμασίες από τα προβλήματα όπου δεν μπορούσα να κάνω τίποτα .Πρώτα από όλα στις δοκιμασίες όπου ζητήσατε το link.Εγώ με τα χαράς έγραψα την απάντησή μου και την έστειλα αλλά η εταιρία ηλεκτρονικού ταχυδρόμου δεν έστειλε το μήνυμα επειδή δεν μπορούσε να ελέγξει την διεύθυνση για ιούς. Τέλος κάποιες δοκιμασίες ήταν γραμμένες στο post forum της προηγούμενης δοκιμασίας και δεν φαινόντουσαν στην σελίδα όπου έχετε όλες τις δοκιμασίες παρά μόνο όταν τελείωσαν (σε 2 συγκεκριμένες δοκιμασίες )

Το μήνυμα αυτό δεν το στέλνω για να παραπονεθώ σε εσάς (μιας και είναι ένας διαγωνισμός μη κερδοφόρως για εσάς ) απλά για να δηλώσω τους προβληματισμούς μου ρε φίλε.

Καλησπέρα/καλημέρα φίλε μου.

Τα κειμενάκια για τον σχολιασμό των βαθμών είχαν καθαρά χιουμοριστικό ύφος και προς θεού δεν έχει διάθεση να προσβάλει κάποιον. Ίσως επειδή είσαι καινούργιος στην παρέα, δεν γνωρίζεις το χαβαλετζίδικο ύφος του φόρουμ.

Για το πρόβλημα αποστολής του mail σου, δυστυχώς δεν μπορώ να έχω άποψη γιατί μάλλον το πρόβλημα είναι από την δικιά σου μεριά, είτε από τον isp σου είτε από κάποιο antivirus.

Ότι αφορά τις εκάστοτε καινούργιες δοκιμασίες που λες, πάντα υπήρχαν όλες σε αυτό το υποφόρουμ HwBox XMAS Contest 2011 - ( HWBOX ) O/C on first boot

Ελπίζω να κάλυψα τις περισσότερες απορίες σου και προβληματισμούς σου.

Καλό σου Βράδυ :)

Link to comment
Share on other sites

Καταρχάς συγχαρητήρια για το διαγωνισμό και μπράβο για το κόπο σας και την ενέργεια που σπαταλάτε στο forum.

Παρόλα αυτά εγώ προσωπικά έχω ένα παράπονο .Έβλεπα την βαθμολογία και στοις τελευταίες 3-4 στήλες έχετε ένα σχόλιο περί «καλτσόν» και ιστορίες. Εγώ προσωπικά έχω χάσει 3 δοκιμασίες από τα προβλήματα όπου δεν μπορούσα να κάνω τίποτα .Πρώτα από όλα στις δοκιμασίες όπου ζητήσατε το link.Εγώ με τα χαράς έγραψα την απάντησή μου και την έστειλα αλλά η εταιρία ηλεκτρονικού ταχυδρόμου δεν έστειλε το μήνυμα επειδή δεν μπορούσε να ελέγξει την διεύθυνση για ιούς. Τέλος κάποιες δοκιμασίες ήταν γραμμένες στο post forum της προηγούμενης δοκιμασίας και δεν φαινόντουσαν στην σελίδα όπου έχετε όλες τις δοκιμασίες παρά μόνο όταν τελείωσαν (σε 2 συγκεκριμένες δοκιμασίες )

Το μήνυμα αυτό δεν το στέλνω για να παραπονεθώ σε εσάς (μιας και είναι ένας διαγωνισμός μη κερδοφόρως για εσάς ) απλά για να δηλώσω τους προβληματισμούς μου ρε φίλε.

Φίλε μου σε ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια και καταλαβαίνω τους προβληματισμούς σου. Γιατί δεν μας έστελνες ένα πμ να μας το πέις ?

Αρκετοί έχουν στείλει πμ να ρωτήσουν το ένα ή το άλλο και δεν νομίζω ότι έχουμε

αφήσει κάποιον παραπονεμένο.

Όσον αφορά το καλσόν, εάν διαβάσεις το αρχικό ποστ σε αυτό εδώ το θέμα...θα δείς πώς έιναι χιουμοριστικό και επειδή η τελευταία κατηγορία λέγεται "Homo Boredomius" το moto με το καλσόν ήταν για πλάκα :)

Δεν προσβάλουμε ούτε μειώνουμε κανέναν...μια παρέα είμαστε όλοι :T:

Παρ'όλα αυτά, επειδή τα δώρα θέλουμε να τα δώσουμε σε εσάς, και όχι να τα κρατήσουμε για εμάς (γιάυτό και διοργανώσαμε τον διαγωνισμό, εάν έχεις τα email που σου γύρισαν πίσω και τα είχες απαντήσει σωστά, κάνε τα μου forward ή Print Screen και μετά forward την pic στο vasilis361@hotmail.com να λυθεί η παρεξήγηση απο μεριάς σου :T:

Όσον αφορά τώρα τις ερωτήσεις, τις επικοινωνόυσαμε απο πολλά threads και μέσα.

1. Facebook

2. Στο δέυτερο ποστ αυτόυ εδώ του θέμματος.

3. Μπορούσε κάποιος να τις δεί απο την υπογραφή την δική μου & του GeorgeOC (ναι κάποιες ημέρες καθυστερούσαμε να το βάλουμε, το ξεχνούσαμε ή αργούσαμε αλλά υπήρχαν και οι παρακάτω τρόποι να το βρείς).

4. Τα βάζαμε κάθε ημέρα όταν άλλαζε η ερώτηση σε αυτό εδώ το θέμα.

5. Υπήρχαν εδω HwBox XMAS Contest 2011 - ( HWBOX ) O/C on first boot . Μέρος το οποίο είναι έυκολα προσβάσιμο απο το Forum . Αυτά μπορούσες επίσης να το δείς

εάν πατούσες στο κουμπάκι που έλεγε New Posts πάνω πάνω δεξιά στο hwbox.gr ή στα Νέα μηνύματα που είναι κάτω ακριβώς απο το nickname σου !

Ερώτηση για τη μόβο που ζητάτε. Μιλάτε για mobo του στιλ SR2 που δουλευει ταυτόχρονα 2 επεξεργαστές ή κάποια που μπορεί να δουλεψει ή τον ένα ή τον άλλο;

Έχει σημασία? Dual Socket Θέλουμε να είναι Καλαματιανέ :D:T:

Link to comment
Share on other sites

Και μια προέκταση στην ερώτηση του NoDsl. Μιλάτε για mobo που τα socket είναι στο ίδιο pcb;

Στην καρτα γραφικων εγραφε στο ιδιο PCB, αρα ηθελε στο ιδιο PCB.

Εδω δεν το γραφει, αρα? No matter :)

Εγω ετσι το εκλαμβανω.

Link to comment
Share on other sites

Έχει σημασία? Dual Socket Θέλουμε να είναι Καλαματιανέ :D:T:

:P..

Τη διεύθυνση δώσε μου για να σου στείλω τους τενεκέδες λάδι που είπαμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now