Recommended Posts

Τώρα που τελείωσε ο διαγωνισμός, θέλω να μαντέψετε ποιες ερωτήσεις ήταν εμένα και ποιες του Γοριλλάκου. Για να δούμε επιτέλους ποιος από τους δύο είναι πιο κακός :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως εκτός αυτών που μας είπατε ποιανού είναι όλες οι υπόλοιπες ήταν λίγο πολύ συνεργασία...Αλλά και να μην είναι έτσι για μένα δεν παίζει ερώτημα του ποιος ήταν πιο κακός από τον άλλο γιατί πολύ απλά και οι δυο δουλέψατε για αυτόν τον διαγωνισμό και αυτό αυτομάτως σας κατατάσσει στην μεριά των καλών!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως εκτός αυτών που μας είπατε ποιανού είναι όλες οι υπόλοιπες ήταν λίγο πολύ συνεργασία...Αλλά και να μην είναι έτσι για μένα δεν παίζει ερώτημα του ποιος ήταν πιο κακός από τον άλλο γιατί πολύ απλά και οι δυο δουλέψατε για αυτόν τον διαγωνισμό και αυτό αυτομάτως σας κατατάσσει στην μεριά των καλών!!!

δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις παραπανω συμμετοχες με γλυφιτζουρια

πλακα κανουμε και εμεις μην τρελαινεσαι

χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

δεν υπαρχει περιπτωση να παρεις παραπανω συμμετοχες με γλυφιτζουρια

πλακα κανουμε και εμεις μην τρελαινεσαι

χαχαχα

Και εγώ την αλήθεια λέω δεν προσπαθώ να κάνω κάτι άλλο...Άλλωστε δεν νομίζω να δωροδοκούνται εύκολα τα παιδιά από ότι έχω καταλάβει...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την αλήθεια λέω δεν προσπαθώ να κάνω κάτι άλλο...Άλλωστε δεν νομίζω να δωροδοκούνται εύκολα τα παιδιά από ότι έχω καταλάβει...

Εθνική Τράπεζα ή Πειραιώς; Τι σε βολεύει;

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την αλήθεια λέω δεν προσπαθώ να κάνω κάτι άλλο...Άλλωστε δεν νομίζω να δωροδοκούνται εύκολα τα παιδιά από ότι έχω καταλάβει...
στείλε πμ να σου δώσω paypal.
Εθνική Τράπεζα ή Πειραιώς; Τι σε βολεύει;

Καθόλου εύκολα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και μια μικρή απορία που μου δημιουργήθηκε εδώ και καιρό...Τι στα κομμάτια είναι το trolling?

Αυτό ακριβώς που κάνεις τώρα?:hehe:

Ας το βάλουμε ερώτηση για τον διαγωνισμό!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now