Recommended Posts

Ναι, αλλα υπαρχει και ενα trick question.... ;)

Tι trick question βρε? Tωρα βεβαια ο ενας λεει "It's a trap" και ο αλλος εχει βαλει μια παγιδα για avatar...

Αλλα η ερωτηση ειναι ξεκαθαρη...

Η ερώτησή μας είναι σχετικά απλή αλλά θέλει λίγο ψάξιμο. Ποιο ήταν το χιλιοστό μέλος που έκανε εγγραφή (register) στο HWBOX;

Ναι καλά διαβάσατε. Θέλουμε να μας πείτε ποιο ήταν το 1000στό μέλος που έκανε εγγραφή στο forum μας.

Το email θα πρέπει να περιλαμβάνει το nickname (ψευδώνυμο) του χιλιοστού μέλους

Δεν βλεπω καπου παγιδα... αν βρεις ποιο ηταν το 1000στο μελος του φορουμ εχεις βρει και την απαντηση... εκτος και αν θελουν να τους το μεταφρασουμε ή να το πουμε με δικα μας λογια...:P

Αν ειναι ετσι να μας το πουν να αρχισουμε να στελνουμε e-mail απο την αρχη.:D

stealth

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια απλά μαθηματικά είναι, 1Σ=50Χ 1000Χ=Σ? Σ=1000/50=20Σ. η απάντηση είναι στο τελος της Σ. :hehe:

Δεν το λές και μαθηματικά...απλή λογική θα έλεγα καλύτερα :D

@barf και stealth η ερώτηση έιναι ιδιαίτερα απλή. Ποιο μέλος γράφτηκε 1000στος στο Box?

Παίδες, μην στέλνετε τα γλυκά...τελειώσε αυτή η δοκιμασία εχθές το βράδυ!

Όποιος την έστειλε μετά τις 00:00 δεν πάιρνει συμμετοχή !

Όποιος δεν βλέπει το όνομα του αλλά έχει στείλει, καμιά φορά αργεί ο server να μας στείλει τα email, αλλά επειδή έχει πάντα ώρα το email, το προσθέτουμε μετά εάν το έχει στείλει πριν τις 00:00 (έγινε σε 3 περιπτώσεις εχθές)

Tι ευκολακι βρε... απο τις δυο και μιση το πρωι που γυρισα σπιτι μεχρι τωρα εψαχνα για να το βρω...:evil:

Εχω γεμισει σημειωματαρια, τετραδια, τους τοιχους... ακομα και τις πορτες τις ντουλαπας με ονοματα και ημερομηνιες εγγραφης...:P

Εμαθα οτι ο Gor δεν ειναι το πρωτο μελος του φορουμ αλλα το πεμπτο, οτι ο nord ειναι το 230ο μελος (που ειναι αυτο το παιδι σημερα, αρχιζω και ανησυχω), οτι εγω ειμαι το 667ο μελος και στο παραλιγο τον γλυτωσα τον εξ' αποδω... μπρρρρ... και ενα σωρο αλλα αχρηστα πραγματα που δεν θα τα χρειαστω ποτε.:hehe::hehe:

Αλλο ενα τετοιο και ειμαι για το Δρομοκαΐτειο...:P

stealth

Είδες τι κάνει το box? Βοηθάει ανθρώπους της ηλικίας σου ( :hehe: ) να εξυχρονίζουν την σκέψη τους και να σκέφτονται Internet :hehe::T:

Edited by GoriLLakoS
Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω,πες οτι εχουμε κανει λαθος αλλα εχουμε στειλει το email,μπορουμε μετα να ξαναστειλουμε αλλο με την σωστη απαντηση (θεωρητικα) ακυρώνοντας το πρωτο email?

Link to comment
Share on other sites

@barf και stealth η ερώτηση έιναι ιδιαίτερα απλή. Ποιο μέλος γράφτηκε 1000στος στο Box?

Ωραια γιατι ημουν ετοιμος να αρχισω να το κανω πενηνταρακια τυπου... "αφου δεν ειμαι εγω τι με νοιαζει"?::P:hehe:

Είδες τι κάνει το box? Βοηθάει ανθρώπους της ηλικίας σου ( :hehe: )

Thanks boss που μου ανεβαζεις το ηθικο...:hehe::hehe:

stealth

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο email μετράει μόνο πάιδες.

Ευτυχώς ή δυστηχώς :T:

Να σου πω την αληθεια,καλυτερα.και ας ειναι λαθος η απαντηση που δωσαμε.

Ενα 24ωρο για να βρουμε την σωστη απαντηση ειναι πολυ,ας μην βιαζομαστε.

(προσωπικη αποψη παντα,μην βαρατε).;P..

Link to comment
Share on other sites

Tι trick question βρε? Tωρα βεβαια ο ενας λεει "It's a trap" και ο αλλος εχει βαλει μια παγιδα για avatar...

Αλλα η ερωτηση ειναι ξεκαθαρη...

Δεν βλεπω καπου παγιδα... αν βρεις ποιο ηταν το 1000στο μελος του φορουμ εχεις βρει και την απαντηση... εκτος και αν θελουν να τους το μεταφρασουμε ή να το πουμε με δικα μας λογια...:P

Αν ειναι ετσι να μας το πουν να αρχισουμε να στελνουμε e-mail απο την αρχη.:D

stealth

Εγώ στο quote που δείχνεις βλέπω ότι ζητά το 1000μέλος που έκανε εγγραφή :P

Να σου πω την αληθεια,καλυτερα.και ας ειναι λαθος η απαντηση που δωσαμε.

Ενα 24ωρο για να βρουμε την σωστη απαντηση ειναι πολυ,ας μην βιαζομαστε.

(προσωπικη αποψη παντα,μην βαρατε).;P..

Σωστός ;) Οι ερωτήσεις δεν είναι τόσο δύσκολες, λίγο σκέψη παραπάνω θέλουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στο quote που δείχνεις βλέπω ότι ζητά το 1000μέλος που έκανε εγγραφή :P

Γιατι αλλο ειναι το 1000στό μελος του φορουμ και αλλο το 1000στό μελος που εκανε εγγραφη?:confused: Αν τα παιρνει με αριθμητικη σειρα και καθε ενας που κανει εγγραφη του δινει και το επομενο νουμερο τοτε αυτα τα δυο ειναι το ιδιο πραγμα.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now