Recommended Posts

:D...

[news_img=Μεγάλος Χριστουγεννιάτικος Διαγωνισμός 2011 με πολλά δώρα!!!]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/464ee3d0ff8d0cc.jpg[/news_img]Πριν από 10 μέρες δημοσιεύσαμε το Prelude thread του HWBOX Xmas Contest 2011, δηλαδή ένα εισαγωγικό post για να πάρετε μια πρώτη γεύση του του τι θα επακολουθούσε. Σίγουρα θα σας δημιουργήθηκαν αρκετές απορίες. Τι είναι αυτός ο διαγωνισμός; Τι δώρα θα κληρώσει το HWBOX; Πώς μπορώ να λάβω μέρος; Τι δοκιμασίες θα περιλαμβάνει; Πότε θα ξεκινήσει επίσημα; Ομολογουμένως είχε πολύ πλάκα να καταγράφουμε τις αντιδράσεις σας και να σας κρατάμε σε αγωνία, μέχρι να έρθει η κατάλληλη στιγμή.

Without further ado, σας καλωσορίζουμε στον μεγάλο Χριστουγεννιάτικο Διαγωνισμό 2011 που διοργανώνει το HWBOX.gr! Καλή ανάγνωση και καλές γιορτές! Προσοχή στους κουραμπιέδες και τα μελομακάρονα, με μέτρο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.:)

Ευχες για τον καινουργιο χρονο... μονο μια. Να ειμαστε ολοι καλα απο υγεια και τα υπολοιπα θα τα βρουμε, εγω θα το παρω οπως ελθει, μερα με την μερα.

Για το 2011 τι να πω... ηταν η χειρωτερη χρονια της ζωης μου (και εχω καμποσες στην πλατη μου) οποτε ας παει και να μην γυρισει.

Να ειστε ολοι καλα.:D

Ααα... κατι ακομα... ευχομαι να μην περασει απο εδω ο sofo να κανει καμια ευχη γιατι το hardware θα το παρει ο δι*ολος:P (συγνωμη Σοφοκλη i don't mean it πλακα κανω:D).

stealth

Link to comment
Share on other sites

Εύχομαι σε όλους υγεία και μια καινούρια καλή χρονιά. Αυτό που θέλω για μένα είναι να είναι ο ανιψιός μου καλά και να πάνε τα επαγγελματικά μου όπως τα θέλω. (Ελπίζω να με διαβάσει ο Αγιοβασίλης)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now