mortisboy

Operation First LN2 Drops of 2012 - Powered By Battlenet

Recommended Posts

^ Κρίμα. Υπάρχει κάτι σαν confirmed λίστα με όσους έρθουν;

Επίσης, μπορούμε να φέρουμε και φίλους μας που ενδιαφέρονται ε; The more the merrier methinks!

1. Σίγουρα θα συζητηθεί στο παρόν thread, πιστεύω οι περισσότεροι που είναι Αθήνα θα έρθουν :)

2. Φυσικά εννοείται ότι μπορεί να έρθει!

Link to comment
Share on other sites

Θα έχουμε τον AN7 τον πορτιέρη να τους ρωτάει τα ψευδόνυμα τους? :hehe:

Μην μου τα αλλάζεις τώρα..... είχαμε πει ότι έτσι θα γίνει...

Link to comment
Share on other sites

For sure? Γιατί ο Ζορζ όου/σι μου είχε πει ότι πρέπει να έχει προηγηθεί εγγραφή στο forum..

wat?

Πότε το είπα εγώ αυτό; Μου φαίνεται κάπου τα μπέρδεψες γιατί δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

:hehe:

φαντασου τον ακη να ρωταει Nicknames στη νεισοδο του Bnet :hehe:

Το να ρωταει τα nickname δεν ειναι και τιποτα, διαλεγεις ενα και μπαινεις, για φαντασου ομως να αρχισει να ζηταει εκτυπωμενη την σελιδα την ωρα που κανεις login.:hehe:

Για καλο και για κακο παρτε και κατι τετοιο μαζι σας, ποτε δεν ξερεις ποτε θα σας χρειαστει.:hehe:

attachment.php?attachmentid=6546&stc=1&d=1325849606

stealth

Link to comment
Share on other sites

wat?

Πότε το είπα εγώ αυτό; Μου φαίνεται κάπου τα μπέρδεψες γιατί δεν είπα ποτέ κάτι τέτοιο.

boks.jpg

Τώρα που το κοιτάω μάλλον σε συνεπήρε το πάθος για τον διαγωνισμό και νόμιζες οτι σ'αυτό αναφερόμουν.. Τεσ/πα χαίρομαι που ξεκαθαρίστηκε.

Link to comment
Share on other sites

boks.jpg

Τώρα που το κοιτάω μάλλον σε συνεπήρε το πάθος για τον διαγωνισμό και νόμιζες οτι σ'αυτό αναφερόμουν.. Τεσ/πα χαίρομαι που ξεκαθαρίστηκε.

Εννοείται πως νόμιζα ότι με ρωτούσες για τον Χριστουγεννιάτικο διαγωνισμό του HWBOX... Είχες στείλει το PM σου στις 13 Δεκέμβρη, δύο μέρες μετά που ανέβηκε ο διαγωνισμός και υπέθεσα ότι με ρωτάς για αυτόν. Που να πάει το μυαλό μου στο battlenet ρααα.

Για αυτό σου έλεγα ότι πρέπει να δίνουν το nickname τους, επειδή στον διαγωνισμό ζητάμε πάντα το nickname @ HWBOX σε κάθε mail ώστε να ξέρουμε που δίνουμε τις συμμετοχές και να διπλοτσεκάρουμε όλα τα accounts.

Είδες καμιά φορά τι παρερμηνείες μπορούν να γίνουν; OMG.

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το είχα στείλει λίγο αφού είχα postάρει εδώ και μου είπες οτι αν και δεν είσαι από εδώ θα βρίσκεσαι Αθήνα οπότε νόμιζα οτι ήταν αυτονόητο. :|!

Συνεννόηση bulldozer.

Edited by Unforgiven
αφού
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το event αναγκαστηκά λόγο έλλειψης χρόνια για να το προωθείσουμε θα μεταφερθεί ως τελεική ημερομηνία τον Φλεβάρη.Όλα είναι έτοιμα απλά δεν μας έφτανε ο χρόνος για να το παρουσιάσουμε όπως θέλαμε λογικά θα έχετε νέα τις επόμενες 24ώρες

Link to comment
Share on other sites

οποτε 14 του μηνα ολοι στο μαγαζι του Μορτη, θα κανει εκει δικο του event μου ειπε.

θα εχει μπουφε με αφθονο φαι+ποτα και ζωντανη μουσικη.

be there!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now