GoriLLakoS

HwBox.gr - Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίτας 2012

Κοππή Πρωτοχρονιάτικης Πίττας 2012 : Που & Πότε ?  

82 members have voted

  1. 1. Κοππή Πρωτοχρονιάτικης Πίττας 2012 : Που & Πότε ?

    • Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2012 Coffee
    • Σάββατο 21 Ιανουαρίου 2012 Φαγητό
    • Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2012 Coffee
    • Σάββατο 28 Ιανουαρίου 2012 Φαγητό


Recommended Posts

[NEWS_IMG=Κοπή Πρωτοχρονιάτικης Πίττας 2012]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/1354f01c86c4c98b.jpg[/NEWS_IMG]Με χαρά σας ανακοινώνουμε πώς φέτος θα κάνουμε για πρώτη φορά την Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Πίτας μας ! Επειδή θέλουμε να είστε όλοι μα όλοι εκεί και να περάσουμε όμορφα, θα θέλαμε την άποψη σας και την γνώμη σας για την ημερομηνία και το μέρος που θα το διοργανώσουμε ! Είμαστε λοιπόν μεταξύ δύο ημερομηνιών : a. Σάββατο 21 Ιανουαρίου ή b. Σάββατο 28 Ιανουαρίου ? Και μεταξύ δύο "ιδεών" a. ΜεσημεριανοΑπογευματινό Coffe Break ή b. Βραδινή Μασαμπούκα σε ταβέρνα φάση ?

Με δημοκρατικές διαδικασίες λοιπόν, αναμένουμε τις απαντήσεις σας για να πράξουμε ανάλογα ! :D

Να σας ενημερώσουμε πώς έχετε την δυνατότητα πολλαπλής απάντησης όπως επίσης πώς δεχόμαστε και προτάσεις για το μέρος !

Mega Edit

Ημερομηνία Κοπής της Πίτας Ορίστικε στις 28 Ιανουαρίου 2012 ήμέρα Σάββατο & ώρα 17:00, στην καφετέρια NV που βρίσκεται Πανόρμου 70-72 έναντι της στάσης του Μετρό !

NVCAFE-x.jpg

Με εκτίμηση,

Η Δ.Ο του hwbox και όλο το staff του !

Σίγουρα

  1. AN7
  2. pastalidis
  3. gorillakos
  4. mortisboy
  5. crustytheclown
  6. jason
  7. sofos
  8. junior-21-
  9. barfastic
  10. babismichael
  11. Stelaras
  12. Arialdo
  13. Propitsirikos
  14. Astalavista
  15. webhunter
  16. $@39@
  17. winters
  18. Aristidis
  19. AMDNord
  20. Dellman
  21. LevelOne
  22. giorgos th.
  23. Sebastian
  24. Unforgiven
  25. bloody.k
  26. Toxic
  27. phil
  28. euklidis
  29. Borg

Ίσως

  1. whitetaker
  2. geoal
  3. skipper
  4. p_under
  5. gprhellas
  6. hipro5
  7. tsan
  8. John-X
  9. Mary-X

Edited by AN7
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα ψήφισα όλα!! :hehe:

Και εγώ γιατί δεν έχω προβλημα με κανένα !

Σάκη θα σε δούμε ή όχι ωρέ?

@xalara στην Αθήνα θα γίνει :(

Μπείτε σε ένα αμάξι 4 απο Θεσ/νίκη και ελάτε ωρε :D

Link to comment
Share on other sites

Έχω μπόλικη χαρτούρα και διαβασμάτα για τις αιτήσεις του μεταπτυχιακού + την ολοκλήρωση της πτυχιακής.. Οπότε τέτοια trips είναι απαγορευμένα για τον επόμενο μήνα.. Γιατί δεν θα είναι μία μέρα.. Αν πούμε να βγούμε να πιούμε δεν είμαι άτομο που θα σταματήσει στο πρώτο ποτήρι.. Επίσης, έχω να δω και άλλους γνωστούς οπότε το τριήμερο πάει... Αλλιώς ψηνόμουν άνετα να φορτώσω κόσμο από δω και να κατηφορήσουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατα προτιμηση 28 του μηνα γιατι 21 θα ειμαι γαλλια με το αμορε.... Οσο για φαει θα συμφωνησω πως αλλοφαει δεν παιζει! Εχω φτασει 119.9 κιλα και οχι οτι με νοιαζει αλλα δεν εχω λεφτα να παρω κουστουμια για την δουλεια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πρότεινα 28/1, διότι αν ισχύει ακόμα για 14/1 περί LN2 κτλ, να υπάρχει απόσταση.

Εγώ πιστεύω πως αφού υπάρχει σπίτι το καλύτερο θα ήταν να γίνει εκεί. Και οικονομοτεχνικά είναι καλύτερα και άπο αποψη παρέας/κλίματος!

Edit: πρώτο post του 2012, καλή χρονια btw!

Edited by Unforgiven
2012
Link to comment
Share on other sites

Για 28 Ιανουαρίου καφέ είμαι και εγώ μέσα!

Περιμένω να δω πολύ κόσμο όπως να γνωρίσουμε και καινούρια μέλη :D

Καλή χρονια να έχουμε!

Πάμε δυναμικά!

Link to comment
Share on other sites

Καλα να περασετε παιδια...ειναι λιγο δυσκολο να ερθω-ουμε οι απο πανω(εκτος κ αν παιζει η θρυλαρα εκεινη την μερα..:righton:)

Εκτος κ αν θελετε να συναντηθουμε καπου στη μεση της διαδρομης...i'm just saying...:hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now