aRkA$

ThermalTake Level 10 GT Call of Duty edition: Αφορμή για να αρχίσει ο πόλεμος!

Recommended Posts

[NEWS_IMG=ThermalTake Level 10 GT Call of Duty edition: Αφορμή για να αρχίσει ο πόλεμος!]http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/4614e0e79e80eeb1.png[/NEWS_IMG]Στην έκθεση Taipei Game Show 2012, που πραγματοποιείται από τις 2 έως τις 6 Φεβρουαρίου 2012, η ThermalTake θέλησε να αφήσει άναυδους τους πάντες με το νέο gaming case της, το ThermalTake Level 10 GT Call of Duty edition. Εμπνευστής της υλοποίησης αυτής είναι ο Brian Carter που σκοπός ήταν να συνδυάσει τις δυο μεγάλες του αγάπες ανάμεσα σε gaming και hardware με απώτερο στόχο να μεταφέρει στους FPS gamers την εμπόλεμη ατμόσφαιρα και εκτός του παιχνιδιού. Πιστεύουμε πως το κατάφερε στο έπακρο. Εξωτερικά βλέπουμε έναν εκτοξευτή ρουκετών στο επάνω μέρος που βοηθά και στην μεταφορά του, ένα μυδράλιο στην πρόσοψη που περιστρέφεται όταν τεθεί σε λειτουργία το case, ένα κουτί πυρομαχικών και ένα φαρμακείο στο πίσω του μέρος. Επιπλέον είναι εφοδιασμένο με πέντε hot-swap θέσεις για δίσκους, με μορφή γεμιστήρων, ενώ τα υπόλοιπα χαρακτηριστικά του είναι ίδια με το γνωστό μας ThermalTake Level 10 GT αφού αποτελεί μια παραλλαγή του.

[img_ALT=ThermalTake Level 10 GT Call of Duty edition: Αφορμή για να αρχίσει ο πόλεμος!]

http://www.hwbox.gr/images/imagehosting/24374f2a7541c8e81.jpg[/img_ALT]

Edited by aRkA$
Link to comment
Share on other sites

Πετυχημένο βγήκε πάντως. Δεν θα ήθελα όμως να κοσμεί το δωμάτιο μου. Minimalism forevaa!

ΛΥΣΗ: βαλτο σε διπλανο δωματιο και ολα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Αν τον είχα στην εταιρεία μου και μου'φερνε αυτό το πράγμα για promotion, θα τον έβαζα να κάνει καρακίρι... μα το θεό! Μην βλασφημείτε χρησιμοποιώντας το όνομα level 10. Ένα είναι το Level 10, αυτό:

Level 10

Όλα τα υπόλοιπα είναι μπούρδες και πλαστικούρα...

Link to comment
Share on other sites

Τώρα γίνεσαι κακός... :hehe:

Αφού μου είχες πει σε ανύποπτο χρόνο, ότι το μόνο που λείπει από το level 10 σου, για να γίνει τέλειο, είναι ένα M136 anti tank από πάνω... :hehe::o

Link to comment
Share on other sites

Καγκουρικο εως τα μπουνια ! Δε με χαλαει παντως :hehe:

και μετα λες εμενα καγκουρα :P

το κουτακι ειναι ελεινο.υπαρχουν και καγκουρικα ωραια αλλα αυτο ειναι καγκουροκιτς.

Link to comment
Share on other sites

καθιστε λιγο ρε παιδια,εχει ενα καλο κουτι αυτη η εταιρεια για να βγαλει αυτο?!!!:P:p:hehe:

τι πεσατε να την φατε ολοι αφου παντα failιες βγαζει!!:)

μολις το ειδα το περασα για ατυχη απομιμηση των μιλιταρι του @κοπριτη!!:P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now