Seaside

24άρα ή 26άρα ?

Recommended Posts

Μόλις τελείωσα κανά 15' τηλεφωνημάτων με διάφορους τύπους στη LG.

Λοιπόν, προφανώς και έχει πέσει βομδαρδισμός παραπόνων και οι τύποι γνωρίζουν πλέον τι γίνεται. Το ωραίο είναι οτί μίλησα με τον ίδιο τεχνικό που είχα μιλήσει πριν κανά μηνα και τότε δεν ήξερε τπτ.

Μου είπε οτί τα έχουν περάσει σε κάποιες δικιές τους οθόνες να δουν πώς πάει (που το βλέπω και λίγο μούφα αλλά anyway) και από βδομάδα θα ξεκινήσουν τα upgrades. Μου είπε να πάρω στο 80011200300 να δηλώσω την βλάβη και από βδομάδα θα κανονίσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσα κανά 15' τηλεφωνημάτων με διάφορους τύπους στη LG.

Λοιπόν, προφανώς και έχει πέσει βομδαρδισμός παραπόνων και οι τύποι γνωρίζουν πλέον τι γίνεται. Το ωραίο είναι οτί μίλησα με τον ίδιο τεχνικό που είχα μιλήσει πριν κανά μηνα και τότε δεν ήξερε τπτ.

Μου είπε οτί τα έχουν περάσει σε κάποιες δικιές τους οθόνες να δουν πώς πάει (που το βλέπω και λίγο μούφα αλλά anyway) και από βδομάδα θα ξεκινήσουν τα upgrades. Μου είπε να πάρω στο 80011200300 να δηλώσω την βλάβη και από βδομάδα θα κανονίσουμε.

JoeBar θα πάω την Παρασκευή εκτός απροόπτου αμα θές πάρε με τηλ να σου και 5 πραγματάκια. Ξαναμίλησα σήμερα. Εννοείται οτι έχει πέσει βομβαρδισμός. Κι αμα γουστάρεις πάμε και μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα την παρέλαβαν και λογικά μεθαύριο θα τη φέρουν.Για πές λεπτομέρειες..

Έφτιαξε το banding?Το κόκκινο?Τί διαφορά είδες?

To banding εφτιαξε εντελώς....οι προεπιλογές του f-engine αλλάξανε.

Τα χρώματα είναι λίγο έντονα άλλα οχι φωσφοριζέ όπως πριν......

Και επίσης κάτι που δεν αναφέρθηκε παλιότερα....όταν η οθόνη έμπαινε σε

stand-by mode....(πορτοκαλί λαμπιόνι- μετά δεν άναβε) με την αναβάθμιση

έφτιαξε κι αυτό.

Εφαγα μεγάλο πακέτο με το αμάξι να πάω. Τα παιδιά στο service εξυπηρετικά και

πολύ cool.

Link to comment
Share on other sites

Να χαμήλωνε λιγάκι κι η φωτεινότητα καλά θα ήταν.Ωραία όλα αυτά,οπότε θα περιμένω λιγάκι,ώστε να γράψω κι εγώ εντυπώσεις..

Αλλάζουν όλες οι ρυθμίσεις στο f -engine.

Αν την δουλεύεις νύχτα χωρίς φως με φωτεινότητα στο 40 στραβώθηκες.

Εγώ την έχω στο 28.

Link to comment
Share on other sites

...καλά εκτός του θέματος τις βενζίνης ...επειδή έχω δει πως ξεφορτώνουν οι οδηγοί το εμπόρευμα...δεν με ψήνει :P

Πίστεψε έχει ταξιδέψει τόσα πολλά χιλιόμετρα και έχει περάσει από άπειρα χέρια πριν την αγοράσεις ,που τα 20km πήγαινε έλα στο service δεν είναι τπτ... ;)

Αν έχετε το κουτάκι της δεν υπάρχει λόγος να ανησυχίας.

Link to comment
Share on other sites

Να πώ με την σειρά μου πως η αναβάθμιση αξίζει σίγουρα παίδες.Επιτέλους φυσιολογικό κόκκινο και φωτεινότητα σε ακόμη χαμηλότερα επίπεδα για όσους το επιθυμούν.Το banding δεν το πρόσεξα και τόσο μιας και δε με απασχολεί πολύ.Στη λίγη χρήση που της έχω κάνει φαίνεται να μην υπάρχει..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now