panos444

omarket.gr και αξιοπιστια

Recommended Posts

εδω και λιγες μερες λεω να παρω το Logitech Gaming Mouse G700.

στο αμαζον εχει σχεδον 75ευρω.και βρηκα ενα ελληνικο μαγαζι με ~70.να τολμησω και να αφησω τα χρηματα στην ελλαδα η να το παρω απεξω και να εχω το κεφαλι μου ησυχο? Wireless Gaming Mouse G700 - μαύρο OMARKET.GR εδω το βρηκα.

στα υπολοιπα ελληνικα μαγαζι ξεκιναει απο τα ~90.

Link to comment
Share on other sites

Εγω στη θεση σου θα το παραγγελνα απο το ελληνικο...δεν μου φαινεται σαν site που δεν ειναι αξιοπιστο...και αμα το σκεφτεις απο την αλλη καλυτερα να δωσεις τα λεφτα σου σε εναν Ελληνα παρα σε ξενο γι'αυτο give it a try ;)

Link to comment
Share on other sites

εγω πιο πολυ ποσταρα να μαθω αν εχει προκαλεσει κανενας την τυχη του. δεν θα δοκιμασω αν καποιος αλλος δεν εχει κανει την αρχη.ειναι επικινδυνα καλη τιμη.. :/

Link to comment
Share on other sites

Δεν βλέπω να αναφέρει πουθενά ότι συμπεριλαμβάνει φπα..το ποντίκι είναι του 2010 κ επίσης δεν ξέρω αν αξίζει να αλλάξω το xai με αυτό ...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά επειδή έιναι Logitech και μπορείς να κάνεις και register στο site της για την εγγύηση, τσίμπα το εάν το θέλεις τόσο πολύ!

Για το συγκεκριμένο μαγαζί δεν έχω ακούσει τίποτα δυστηχώς :(

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, με έβαλες σε σκέψεις τώρα αλλά δεν ξέρω αν αξίζει τόσα λεφτά για mouse..

ειναι πολυ καλο αποσο εχω διαβασει!και μου αρεσει που η ροδελα παει δεξια αριστερα εκτος απο το πισω μπρος!! ειναι ασυρματο και εχει τον ιδιο δεκτη με το logitech k800 που μπορουν να συνδεθουν εως και 7συσκευες μπλουτουθ με ενα δεκτη!!!

Δεν βλέπω να αναφέρει πουθενά ότι συμπεριλαμβάνει φπα..το ποντίκι είναι του 2010 κ επίσης δεν ξέρω αν αξίζει να αλλάξω το xai με αυτό ...

εγω τωρα εχω razer lachesis χωρις να παιζω παιχνιδια!απλα η συγκριση με ενα νορμαλ οικονομικο ποντικι ειναι η "αισθηση" που σου αφηνουν. ειναι πολυ πιο ακριβες και πιο γρηγορο ακομα και στο browsing.

Βασικά επειδή έιναι Logitech και μπορείς να κάνεις και register στο site της για την εγγύηση, τσίμπα το εάν το θέλεις τόσο πολύ!

Για το συγκεκριμένο μαγαζί δεν έχω ακούσει τίποτα δυστηχώς :(

δεν ειναι το θεμα μου η εγγυηση τοσο,αλλα το αν θα λαβω το ποντικι!!γιατι η τιμη του ειναι πιο φθηνη και απο το αμαζον,αλλα και απο οποιδηποτε ελληνικο μαγαζι ειναι 25%+ κατω!!!!

σου εχω στειλει και πμ για την αγγελια σε αλλο σαιτ τσεκαρε το η σου στελνω σε λιγο εδω!:P

Link to comment
Share on other sites

παράγγειλε και διάλεξε αντικαταβολή

αν δεν έρθει who cares?

και αν μεσα εχει τπτ τσιχλες αντι ποντικι?!:P

εικασιες κανω,γιατι πρωτα φορα βλεπω αυτο το σαιτ!

βρηκα και 2 μεταχειρισμενα θα δω τι θα κανω τελικα!(κλασσικα τα μεταχειρισμενα τα δινουν οσο κανει και απο εκει καινουριο..!)

Link to comment
Share on other sites

δε θα πάρεις κ γουρούνι στο σακί.

οταν στα φερει ο κουριερ ,πριν πληρώσεις, ανοιγεις το πακετάκι να δεις αν ειναι όλα ΟΚ

Link to comment
Share on other sites

παράγγειλε και διάλεξε αντικαταβολή

αν δεν έρθει who cares?

Γράφει ότι σε περίπτωση αντικαταβολής θα πρέπει να προκαταβάλεις ένα (συμβολικό έστω) ποσό.

Link to comment
Share on other sites

δεν θα παρω μαλλον απο εκει..εψαξα λιγο το σαιτ και φερνει μεχρι και επιπλα.. (το ελληνικο επιχειρηματικο δαιμονιο!:P)

μετα τις διακοπες απο αμαζον θα παρω..!:)

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να ειναι τυπου Mr Smith η φαση ρε παιδια.. Χαμηλα στην αρχη, σκιζω αργοτερα!!

δεν ξερω αν το προσεξες αλλα εχει ακριβως την ιδια φωτο με τον σμιθ στα συγκεκριμενα ηχεια.. κατι παιζει..

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς αγοράζει από pixmania-pro αφού μέχρι η περιγραφή και ο κωδικός του είδους είναι ίδιος PHILIPS Ηχεία 2.1 SPA5300/00 : αγορά, τιμή, Ηχεία 2.1 SPA5300/00 Φτηνά

Τώρα πώς βγαίνει αυτή η τιμή που πουλάει είναι κάτι που μόνο το κατάστημα μπορεί να εξηγήσει.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now