Recommended Posts

To score είναι του George_O/C όχι του AMDNord που απλά κοιτούσε :hehe:

:hehe::hehe:

sorry δηλαδη ειναι σκορ που ανεβασε ο nord το οποιο έβγαλε ο george με hardware του sofos :P ααα δεν μετραει :hehe:

:hehe::hehe:

Και το OS δικό μου είναι, αλλά απ' όσο έμαθα το tweakαρε ο Γιωργάκης.

Fuck 1 ημέρα έφυγα από την Αθήνα και έγιναν τόσα :P

Το OS είναι άλλο Σόφο και ναι το tweaking το έκανα εγώ :P

το os ειναι αλλο πσοφ. θα στα πω απο κοντα.

τους υπολοιπους τους αγνοω. θα αφησω τον κορκο να πει.

Οk αφού με αφήνεις θα πω. Το score είναι με κομμένα Server 2003 που έκοψε ο Nord και έβαλε ως γλώσσα τα ισπανικά, οπότε στα διάφορα σύμβολα βγαίνουν άλλα ντ' άλλων γράμματα στην οθόνη :hehe: Ο Nord ήταν πολλά seconds πίσω από τον Μόρτη στα ίδια settings επειδή τα μόνα πράγματα που έκανε ήταν LSC=1 (που το έχουν έτσι κι αλλιώς) και Maxmem. Ούτε Copywaza έκανε :P Βασικά το πάλευε μέσω SPiTweaker αλλά δεν είχαν το xcopy.exe μέσα αυτά τα server, οπότε δεν δούλευε ουσιαστικά το SPi Tweaker :hehe:

Εγώ απλά έκανα το στήσιμο του λειτουργικού και το tweaking. Ο nord έψαξε τις μνήμες για να βρει όσο το δυνατόν πιο σφιχτά subs και έφτιαξε όλα τα ρεύματα γιατί δεν τα ήξερα.

χμμμμμ νέα tweaks νέος χρόνος

thnx George_oc

Intel 3770K @ 4502.75MHz ........ Tiltevros ........ 06.57.859 .... 44x102.3 .... 2x4GB @ 1364.9MHz (AIR) .... 9-12-12-19 1T .... ASUS Maximus V Formula ... TeamGroup Xtream LV 2600 VDimm 1.97500 Volts

Ωραίος ρει :)

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Intel 2600K @ 4502.52MHz ........ caution ........ 07.45.551 .... 43x104.7 .... 2x4GB @ 837.7MHz .... 10-10-10-30 1T .... ASUS Maximus V Gene ... Kingston 1333 valuesomething @ 1.5V

2600K για την παλιά σχολή :hehe:

Καλή η παλιά σχολή ακόμη αντέχει αλλά βάλε και φωτό του συστήματος :)

Link to comment
Share on other sites

χμμμμμ νέα tweaks νέος χρόνος

thnx George_oc

Intel 3770K @ 4502.75MHz ........ Tiltevros ........ 06.57.859 .... 44x102.3 .... 2x4GB @ 1364.9MHz (AIR) .... 9-12-12-19 1T .... ASUS Maximus V Formula ... TeamGroup Xtream LV 2600 VDimm 1.97500 Volts

Βελτιώνεσαι βλέπω άντε άντε :D

Link to comment
Share on other sites

μπορω να μπω στην amd κατηγορια γιατι στην intel δεν εχω ανταγονισμο ? :hehe:

ναι βεβαίως και μπορείς :)

τα rankings χωριστήκαν

θέλω να υπενθυμίσω οτι σύμφωνα με τους κανονες ζηταμε εκτός απο το screenshot και μια φωτογραφία του συστήματος.

Απο εδώ και πέρα στα rankings θα μπαίνουν μόνο όσοι έχουν και τα δύο (ss + photo)

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

To 1117 @ 7-11-7-28 είναι πάντα καλύτερο από το 1142 @ 7-12-7-30 ε; Πω πω άδικα έφαγα τα λυσσιακά μου...

Έρχεται scorάκι τελικό και photo συστήματος :)

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now